Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 31 of 31

Thread: Āra antena rūterim.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Noteikti, bet pilnvertigai lietošanai varētu vajadzēt nomainīt operātoru un/vai atrast "brīvu" torni un/vai izdalītu joslas platumu (garantētu minimālo veiktspēju... €€€).

kas tad šobrīd ir jēdzīgāks par to stagnējošo tele2? Ir kādi labāki rūteri ar sim karti?
    Brālim blakus mājā ir LMT. viņam gan prasības ir stipi mazākas, tupa tv un āra kameras. Bet tīkls arī taisa bŗīnumus.

Testē abus atlikušos provaiderus. Cellmapper lapā paskaties tuvākos torņus, kuriem vairāk sektoru un frekvenču (bands) un mazāk māju tavā virzienā, tas teorētiski būs ar labāku veiktspēju. Gaidās tas ir tikai LMT. Esošā routera griesti, ko šamais ir spējīgs paņemt ir tieši gan Tele2, gan Bite (2CA nozīmēs, ka varēs vienā download apvienot sektorus, kas parasti nozīmē apvienots 2 bands).

Ja gribēsi pieslēgties ne uz tuvāko (stiprāko pēc signāla), tad vajadzēs izteiktas virziendarbības antenas (parasti te fano par Iskra P-xx). Tev to nafig nevajag - nav uz ko citu tēmēt nemaz.

Es mēģinātu Huawei B818 vai Mikrotik LTE18 tēmējot uz tuvo nākotni, principā, LMT tev klientu apkalpošanas centrā iedos pietiekami jaudīgu tavai lokācijai. Skatos gan, ka iekārtas vairs redzamas ir tikai biznesa klientu sadaļā. Ir aizdomas, ka 5G tev vēl kādu laiku tajā miestā nebūs pat no LMT, toties, kad parādīsies, tad, drošvien, arī 4G uzlabos, Band 1 paplašinās no 10Mhz uz 20Mhz, pieliks Band 28, varbūt pat pieliks arī Band 32 (tikko tikko LMT šo sāka darīt).

https://www.cablefree.net/wirelesste...s-definitions/

Tavā vietā gan Tele2, gan Bite ir CAT 6.
    LMT, priekššķietami, ir CAT 11.

Pieredzējis lietpratējs DJWoX's Avatar

Plus mans subjektīvis novērojums. Tele2 pēdējo 1.5gadu laikā ir palicis tikai sliktāk un sliktāk.. Retaja vieta viņiem ir labs internets. Mēģini vien lmt lai cik Tev subjektīvi viņi nepatīk varbūt būs labāki.
    ...
    Pārdodu jaunus, jaudīgus un lētus Dell portatīvos datorus par vissaldākajām cenām!
    Dell EOZ / (Telefons 29392607, ... djwox@inbox.lv)

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by DJWoX View Post
    Plus mans subjektīvis novērojums. Tele2 pēdējo 1.5gadu laikā ir palicis tikai sliktāk un sliktāk.. Retaja vieta viņiem ir labs internets. Mēģini vien lmt lai cik Tev subjektīvi viņi nepatīk varbūt būs labāki.
    Baigi jāskatās konkrēta vieta, manā mazpisānijā Tele2 kā reiz pagājšgad uzlika jaunu torni un no DSL pārgāju uz 4G. Ja būtu jāizvēlas mobilais nets jaunā vietā, pārbaudītu visus 3, der arī painteresēties par 5G plāniem.

Mistiskais spainis kopā ar briesmīgi garo cabel veiksmīgi atdots. Vismaz nav bezjēdzīgi izsviesta nauda...
    Baltic data bij viens sapratīgs čalis ,krš par šo tēmu mazliet vairāk apskaidroja. Saka , ka esot iepriekš bite strādājis un šo tēmu cilājis. Viņa verditks bija ,ka manā gadījujmā nav jēgas no tās antenas, vai arī jāliek garā stabā (zibensnovedējs utt), jo augstāk , jo labāk. Man attālums līdz tornim ir zem 1 km. Pēc viņa teiktā signāls tupa pāri iet . Esmu par tuvu un signāls par augstu. Plus maziņš mežiņš pa vidu. Tā lūk..
    Atliek tad tik testēt tos jaudīgos rūterus , kurus te ieteica kāds, un iemēģināt LMT.

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

Es, protams, atvainojos, bet ja zona ir ok un neapmierina ātrums, tad kāds ir esošais ātrums un kāpēc tu domā, ka uzliekot antenu uz jumta, kaut kas mainīsies?
    P.S Lai nebūtu ****iņa ar antenas kabeli, var izmantot Mikrotikus kuri ir speciāli šim domāti. No masta iet tikai tīkla vads, kasti baro caur PoE. Bet, šis viss strādā ja zonas nav/sūdīga, nevis ja zona ir.
    Ja zona ir pagalmā, bet nav mājā, tad ir retranslātori un gan jau ar operātoru var izrunāt šo jautājumu.
    Birojā bija sūdīga LMT zona, kaut gan birojs ir pašā centrā. Laikam dēļ kilometriem betona, kas ir visapkārt. Da neko... atnāca LMT čaļi un salika lokākos retranslātorus, tagad viss super
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

Katrā stāvā salika ļoti daudz, bet tā pa minimālo, wifi niknāk raida. ;-) Un tās dubultās stiklapakates ar Low-E selektīvo pārklājumu noēd signālu par 12 decibeliem, tātad 4 reizes švakāks paliek. Citādi stikls ir praktiski gandrīz caurspīdīgs.

Quote Originally Posted by Arbuzs View Post
    Baltic data bij viens sapratīgs čalis ,krš par šo tēmu mazliet vairāk apskaidroja...Man attālums līdz tornim ir zem 1 km. Pēc viņa teiktā signāls tupa pāri iet . Esmu par tuvu un signāls par augstu. Plus maziņš mežiņš pa vidu. Tā lūk..
    emmmm. tas sapraatiigais cjalis lai pamaacaas biku radiovilnju izplatiibu un raidosjaas antenas "mirusjo zonu". mljedz, tur max metri 50, tocjno zem staba, ja tjipo antena omnidirect :>
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    dolbaku saraksts - Hrjum, Monstrs, nabukoo, junkmail, Kaspars, deff_ins. Instigater, maarells
    okupantu kroplji - kart, Hrjum, znatok, zRM
    cilveeki ar absoluutu un neaarsteejamu idiotismu - Instigater

Man nebija ne mazākās saprašanas šajā jautājumā
    Sākumā izdarīju, pec tam tikai sāku domāt. Biju pārliecināts, ka tas ir tik vienkārši kā uzliec un iespraud un lieto.
    Kur nu vel par torņa un signāla esamību....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)