Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Katalizatori

Pieredzējis lietpratējs AcId's Avatar

Default Katalizatori

Vakars labs

Situācija sekojoša - gāju apskati, viss čotka, bet, mljadz, atgāzes...HC ppm paaugstināts. Servisā secināja, ka manējam V70, 2,4 125kw benzīns/gāze uzlikts katalizatora aizstājējs. Teorētiski, tas varētu būt pie vainas, jo gadu kā minimums jau ir braukts ar viņu...Jautājums sekojošs - vai likt virsū jaunu aizstājēju, vai meklēt lietotu katalizatoru no attiecīgā modeļa...es vienkārši jau *****alsja (excuse my french) - viens serviss saka tā, otrs tā...
    Last edited by AcId; 6 Days Ago at 17:01.
    Paurbinaajis degunu, lentzaagja operators Vasilijs slaidi nospljaavaas un viedi noteica: "Gatera noteikumus es paarzinu taa kaa savus triis pirkstus!"

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Es sāktu ar zondēm un gāzes regulāciju
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Es savu komplektu nopirku ebayā (jo adrems paprasīk 8k), jau ceturto gadu šķiet braucu un viss ir ok. Pagāšnedēļ gāju apskati- viss ok.

Tikko gan bija checks par ''kaķiku'', bet nebija 100% pārliecība, ka tas pie vainas jo gugle teica ka var būt pie vainas dažādas lietas.
    Nomainīju sveces un lambda zondes un izskatās ka defekts novērsts, jo cheka vairs nav bijis.

Man gan uz benzīna, gan uz gāzes ir paaugstināts CH
    Paurbinaajis degunu, lentzaagja operators Vasilijs slaidi nospljaavaas un viedi noteica: "Gatera noteikumus es paarzinu taa kaa savus triis pirkstus!"

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    Tikko gan bija checks par ''kaķiku'', bet nebija 100% pārliecība, ka tas pie vainas jo gugle teica ka var būt pie vainas dažādas lietas.
    Nomainīju sveces un lambda zondes un izskatās ka defekts novērsts, jo cheka vairs nav bijis.
    Sveces nomainītas, uz zondes virsū man stāv distanceris, lai nemet kļūdu ārā

Nu gāzes man nav nedz dzīvoklī, nedz mašīnā
    Man kolēģim ar ir problēmas ar šo, šis atradi kantori, kur ap 250€ šo problēmu novēršot. Tas ir kopā ar darbu. Laikam ar liek aizstājējus. Pēc dažām dienām varēšu atrakstīties kā izgāja, cik izmaksāja un vai izgāja skati.

Nu gāzes man nav nedz dzīvoklī, nedz mašīnā
    Man kolēģim ar ir problēmas ar šo, šis atradi kantori, kur ap 250€ šo problēmu novēršot. Tas ir kopā ar darbu. Laikam ar liek aizstājējus. Pēc dažām dienām varēšu atrakstīties kā izgāja, cik izmaksāja un vai izgāja skati.
    Es skops daudz sanāk braukt, benzīns sit pa kabatu pamatīgi pie maniem attālumiem

Pieredzējis lietpratējs jonyz's Avatar

HC paaugstināts nozīmē ka pārāk daudz nesadegušas degvielas,vajadzētu ar regulēšanu tikt cauri.Principā VAG noņemot klemmi uz 10-20m min degvielas karte izlabojas un kādu laiku vajadzētu būt ok,bet braukājot uz gāzes ja nenoņems nost drusku kopējo attiecību tad pēc laika atkal būs paaugstināts HC.
    Mans tipa blogs kurš griežās uz googles serveriem.
    Tagad arī naktīs worko :)
    211GB mākonī for free

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Quote Originally Posted by AcId View Post
    Es skops daudz sanāk braukt, benzīns sit pa kabatu pamatīgi pie maniem attālumiem
    Uj, 250€ ir lētais variants bez garantijas, bet ņemot vērā, ka CSDD sāk mērīt cietās daļiņas un uz tuvāko servisu var gadīties braukt uz piekabes arī ar benzīnu...

Piegriez gāzi uz skati tā, lai vispār knapi kust uz priekšu. Gāzei ir niķis, ka tukšgaitā ir treknais (un smird pēc merkaptāna) un slodzē ir liesais. Citi iesaka pirms skates pabraukt uz benzīnu pārdesmit km un tad tik uz skati iemest gāzē.

Quote Originally Posted by Bender View Post
    Uj, 250€ ir lētais variants bez garantijas, bet ņemot vērā, ka CSDD sāk mērīt cietās daļiņas un uz tuvāko servisu var gadīties braukt uz piekabes arī ar benzīnu...
    Nē, es par to, ka man sit pa kabatu ar benzīnu vizināties. Tāpēc izvēle ir gāze. 250Eur aizstājējam ir okei...

Skaties, ka tas kaķika aizstājējs nav parasts liesmu slāpētājs, tad to ir bezjēgā mainīt.

Cik esmu dzirdējis, tad visi kuri piedāvā uzlikt aizstājēju, dod garantiju (vismaz uz pirmo skati) ka izies skati.

Quote Originally Posted by AcId View Post
    Vakars labs

Situācija sekojoša - gāju apskati, viss čotka, bet, mljadz, atgāzes...HC ppm paaugstināts. Servisā secināja, ka manējam V70, 2,4 125kw benzīns/gāze uzlikts katalizatora aizstājējs. Teorētiski, tas varētu būt pie vainas...
    Kaķiks domāju tur nav pie vainas, ja HC ir augsts. Augsts HC nozīmē nesadegusi degviela... Jāskatās sveces(vadi) un sensori jāčeko, vai strādā korekti..Katalizators samazina CO izmešus.

Cik esmu dzirdējis, tad visi kuri piedāvā uzlikt aizstājēju, dod garantiju (vismaz uz pirmo skati) ka izies skati.
    Jauns katalizators manējam no BM Catalyst ap 600Eur Tas ir lētākais, ko šobrīd esmu atradis. Tipa ne oriģināls, bet polis. Oriģināls vispār kosmoss, mans Volvo tik dārgi nemaksā, cik oriģinālais katalizators

Apsveru domu likt to aizstājēju...Bij gan te viens piedāvājums no ss.lv iznomāt pa 100Eur oriģinālo uz skati

man orginal 8k, ebayā pirku pa 500 +75e šipings (atnāc gan 3dienās ar dpd)
    TAgad skatos jau pa kādiem 360e var abus nopirkt no poļiem laikam.

Pieredzējis lietpratējs KPIEBC's Avatar

Quote Originally Posted by Brainless View Post
    Piegriez gāzi uz skati tā, lai vispār knapi kust uz priekšu. Gāzei ir niķis, ka tukšgaitā ir treknais (un smird pēc merkaptāna) un slodzē ir liesais. Citi iesaka pirms skates pabraukt uz benzīnu pārdesmit km un tad tik uz skati iemest gāzē.
    Pareizi uzliktai un saregulētai gāzei nekas nesmird.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Quote Originally Posted by KPIEBC View Post
    Pareizi uzliktai un saregulētai gāzei nekas nesmird.
    Jāpiekrīt. Pie kam sakarīgas iekārtas pieregulējas pašas mācoties no stock dzinēja vadības.

Mani 2 centi par problēmu. Bija man E38 735i b/g. Tehnisko nevarēju iziet ne sitams... sveces, filtri, lambdas, E98, gāzes regulēšana utt bija mēģināts un nekā. Bija sabiruši jau aizvietotie kati. Tāpat kā Spoks savus paņēmu no Vācijas ebay, uzinstalēju, pirms braukt TA paturēju apgriezienus uz bendžas ap 3k, lai labi uzsilst viss un voila! TA bez problēmām. Viens cits paziņa gan brauc ar sabirušiem katiem un pirms TA piešauj etanolu bendžam...
    Beigās viss būs labi, ja vēl nav labi... tātad nav beigas. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)