Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 41 to 60 of 90

Thread: Fotodiskusijas

klfoto,
    R3 bildes būtu bīstami sievai rādīt ar tādu autofokusu

Pirmā bildē es iepriekš uz vārtiem nofokusējos un tad braucot līdzi spēlētājam bliežu sēriju ja jūtu ka "masene" būs tuvāk pie vārtiem
    Otrā bildē standarta variants ar autofokusu centrālā zonā.
    Bet protams ātrajos soirta veidos lielākoties laimes spēle ka nofokusējās uz reāli interesējošo momentu
    Click image for larger version. 

Name:	0012.jpg 
Views:	52 
Size:	103.8 KB 
ID:	46100Click image for larger version. 

Name:	0021.jpg 
Views:	49 
Size:	99.6 KB 
ID:	46101

Ir liela problēma ka prieksplānā paskries kāds cits un izsitīs fokusu (tur vienlaikus 15 purni uz laikuma).
    nbinc at www.nbinc.lv
    Intel Core i9 5GHz, RAM 64Gb, Radeon Pro 570X 4Gb, SSD 4Tb.

Vai tad ar MF nevar izskaitļot, kur slīd spēlētājs? Neesmu provējis, tāpēc nesitiet. :-)

Edgar, tur pagrūti MF jo viss notiek ātri, bet iepriekš izskaitļot un nofokusēties arī nav tik viegli (kaut arī ne neiespējami) jo uz ledus laukuma nav aiz kā aizķerties (tur viss balts) tikai aiz bortiem, bet gar bortu parasti spēlētājs neskrien. Tad arī fokusam jābūt ļoti precīzam jo jābildē ar atvērtu diafragmu, attriecgi DOF ļoti mazs lai ietrāpīt spēlētāja, kas skrien nezināmā virzienā pa lauku 37 metru platumā. Ledus hallēs ir ļoti tumš (īpaši kad amatiesi spēlē) un nevar ar 1/100 iztikt, hokejam 1/500 ne vienmēr pietiek, tāpēc uz 2.8 knapi pietiek, jāceļ ISO

Ja bieži fočē tad teorētiski var iepraktizētie, teiksim stāvot vārtu pusē piešauties ar fokusu uz vārtiem un tad jau uz to pusi kāds atskries (visi uz turieni skrien ), bet ja kas interesants pie borta notiek tad tur vieglāk, AF uz reklāmām labi nostrādā.

Es mēģinu ņoķert to, kas plānotā notikuma attālumā būs un pārvietoju skatu ar pusnospiestu pogu vajadzīgā vietā un gaidu kad notiks īstais moments.

Problēma ir ar tiem, kas garām skraida, īpaši tiesneši, tiem ir kontrastainas melnbaltas maikas un AF ļoti mīl tos ķert kad nevajag.... palaižot interesantāko momentu kas notiek (pēc AF domām) kaut kur fonā.
    nbinc at www.nbinc.lv

Quote Originally Posted by Edgar View Post
    1. C-raw kompresējās ar zudumiem. Būs jpg raksturīgā pāreja, kas nav PNG.

Te Tu nedaudz šauj garām ar apgalvojumiem, RAW ir labāks, bet cRaw, vismaz uz R6 ir principā viens un tas pats, biju manījis, ka pie liela iso (3200/6400) ir tāds pamanāms purple fringe ēnās, ja viņas velk ārā, iekš LR NR slaideri pabīdi un būs labi. Esmu bildējis, kāzas, low light pasākumus u.t.t. ikdienā mana pamata nodarbošanās ir foto, sākumā āri ļoti skeptiski un zinātniski ar teorēmām piegāju pie cRaw, tad ieslēdzu loģisko - cilvēkiem reti kad dodu kko lielāku par 2048px... ne visiem ir ūber labi ekrāni un laiks bakstīt bildes ar 100% zoom, ja vispār viņas paskatās uz kaut kā lielāka par telefona ekrānu.
    Uz dzelžiem gan ir jūtams, kad importē un eksportē, pēc maniem "zinātniskajiem" pētījumiem uz 100 bildēm bija atšķirība +20% klāt pie imp/exp laikiem.

Par R7 - es nevienam neiesaku pirkt to kameru ja plāns ir bildēt ātri kustīgas lietas ar elektronisko slēdzi, rolling shutter ir teju R līmenī, kas ir nepieņemamis priekš 2022 gada kameras... r6 ir jau neliels jelly(lai gan sportu mierīgi šauju ar elektronisko + JGP ar iso 3200), r5 ir maķenīt labāk, bet nav R3 vai A1/A9 līmenī.

Visvairāk es kasu galvu par HEIC formātu, tieši kāpēc industrija viņu ignorē un kāpēc nav vismaz Lightroom atbalsts, daudz labāks konteiners par novecojušo JPG.
    Gigabyte M27Q
    InWin 303, EKWB 420mm+360mm rad, D5, full custom loop, Corsair Commander PRO
    Ryzen 5950x, 32gb, RTX3080, 1Tb/512Gb EVO Plus, 500gb EVO, 256gb PRO, 2x4tb WDred, RM850x, Logitech G604, G810, G933

Gigabyte M27Q
    Asus Zephyrus G14 5900hs, 32gb, RTX3060, 1TB, Logitech G915 TKL, G602

Quote Originally Posted by redondo View Post
    Visvairāk es kasu galvu par HEIC formātu, tieši kāpēc industrija viņu ignorē un kāpēc nav vismaz Lightroom atbalsts, daudz labāks konteiners par novecojušo JPG.
    Industrija ir baigi inerta, paskaties cik ilgi moka to USB-C, kad tas būs visapkārt tad skaitīsies jau novecojis... Paskat kā ir ar parasto USB, to tak gadiem neiznīdēs, visu laiku vilksies vecās ierīces līdzi..... un manā skatījumā tas pat ir labi, savādāk mainītu visus devaisus ik gadu mainot strāvu (240V) elektrotīklā kopā ar "progresu/modi".
    Last edited by nbinc; 3 Weeks Ago at 18:53.
    nbinc at www.nbinc.lv

Jā, piekrītu, bet šinī situācijā nevajag mainīt globāli bilžu formātu kādus pieņem iekārtas, web u.t.t.. Pietiektu, ja LR atpazītu viņu un varētu bulk edit u.t.t., reizēs kad nav vajadzības bildēt raw, bet noderētu nedaudz lielāka elastība apstrādes procesā. Lai gan ar mirorless + jpg ir daudz vieglāk kā tas bija ar dslr, jo to kāda bilde sanāks redzi EVF, līdz ar to paturi galvā cik elastīgi vari editēt jpg un vai iet under vai over expose .
    Gigabyte M27Q
    Ryzen 5950x, 32gb, RTX3080, 1Tb/512Gb EVO Plus, 500gb EVO, 256gb PRO, 2x4tb WDred, RM850x, Logitech G604, G810, G933

Gigabyte M27Q

Par R7 - es nevienam neiesaku pirkt to kameru ja plāns ir bildēt ātri kustīgas lietas ar elektronisko slēdzi, rolling shutter ir teju R līmenī, kas ir nepieņemamis priekš 2022 gada kameras... r6 ir jau neliels jelly(lai gan sportu mierīgi šauju ar elektronisko + JGP ar iso 3200), r5 ir maķenīt labāk, bet nav R3 vai A1/A9 līmenī.
    Rolling shutter jau tikai novērojams pie electronic shutter.
    Pie mehāniskā tā gļuka nav.
    Tas tā, bet ja par mirrorless mīnusiem runājam, tad man biki besī tas blackout, kas ir starp kadriem vecākām kamerām, kā piemēram R.
    Kad fočē sprotu, jo sevišķi panējot, tad var nedaudz pazaudēt fokusu uz konkrētu objektu.
    Canon R tas ir diezgan izteikts. Tagad jau ir pie tā pierasts, bet nu šis ir viens no iemesliem kāpec man gribās upgrade uz R6.

Quote Originally Posted by cedgars View Post
    Rolling shutter jau tikai novērojams pie electronic shutter.
    Pie mehāniskā tā gļuka nav.
    Tas tā, bet ja par mirrorless mīnusiem runājam, tad man biki besī tas blackout, kas ir starp kadriem vecākām kamerām, kā piemēram R.
    Kad fočē sprotu, jo sevišķi panējot, tad var nedaudz pazaudēt fokusu uz konkrētu objektu.
    Canon R tas ir diezgan izteikts. Tagad jau ir pie tā pierasts, bet nu šis ir viens no iemesliem kāpec man gribās upgrade uz R6.
    Es izklausīšos pēc izmisuša bubinātaj Canonista(jā jā Sony pusē viss ir kārtīb). R7 pēc mārketinga materiāliem izskatas, kā poormans wildlife camera(7d sērijas turpinātājs), bet tomēr pie mazāka sensora varēja viņu piedzīt pie r5/r6 elektroniskā slēdža ātrumu, jo bieži vien skaņa ir tas kas traucē. Bet skaidrs, gribi būt pirmais čalis rajonā A1/Z9/R3 + kaut kāds dārgais zoomiņš vai baltais prime.

R un RP blackout ir fenomenāli briesmīgs(vispār overall kameras atsaucība ir gliemež veidīga), bet tā laba kamera, ja nav nekas kustīgs bildējams, tad labāk dzīvot uz 5d iii vai iv, vai ņemt R5/R6.

Ņemu savus vārdus atpakaļ par R7 rolling shutter lēnumu, tomēr ir 2x ātrāks, kā R

Name:	Screenshot_69.png 
Views:	19 
Size:	212.6 KB 
ID:	46103

Screen avots - https://youtu.be/HrT93f5yq9E
    Gigabyte M27Q

Gigabyte M27Q

Kam jūs to electronic shutter tik ļoti daudz izmantojiet? Bildējot kapos? Vai ķip mehāniskā slēdža resursu, lai saglabātu?
    Nu ok, ir varbūt forši kāzas baznīcā bildēt bez skaņas. Bet nu tā pat parasti ir kāds no viesiem, kas tur klepo, šķauda vai sačukstās, jo redz jaunās sievas/vīra radus ir jāaprunā, kas tiek redzēti pirmo reizi.
    So, pa manam tas klusais shutter ir ļoti reti izmantojams.

Par to, ka R ir sliktāks, piekrītu, bet nu nav arī nemaz tik traki. Pēc fw 1.8, ir ļooooti būtiski uzlabota acs/sejas af sistēma.
    Katrā ziņā esmu ļoti apmierināts ar upgrade pēc 7d Mk2, jo ir daudz vairāk precīzi nofokusētu bilžu (fočējot tieši sportu).
    Ok, R ir mazāks fps, kas reizēm noderētu...

Kāpēc jāt kopā mehānisko, ja var elektronisko? Ir atšķirība - hobijs vai daily darbs, liekas ka baigi ilgi atlasu to visu gaļu - nop actiņā atzīmēju ar zvaigznīti bildes(R pat īsti ātri nevar šķirot bildes, jo pat tas lago) kuras izmantošu un par pārējām aizmirstu.

Man viens r6 pirmajā gadā noklikšķināja pie 120k uz elektroniskā... jā R6 ir 12fps, bet ir tomēr par 8fps lēnāk par elektronisko 20fps.. jā protams - mācies bildēt, kā tad 1990 gadā ar zenītiem bildēja hokeju u.t.t. bet mana sajūta, ka ar elektronisko AF ātrums un precizitāte ir vēl ātrāki.

Es ar 7d ii bildēju hoķi(~1.5gadus) tieši paralēli, kad bija divi R body. Principā 7d ii pirku, kā ātro kameru, bieži pat 7d izmantoju dienas laikā, kad kaut kas ārā jābildē ar 70-200, jo R vnk prasa pārāk lielu hussle ar slēdža taimingu, knapi 5fps(drīzāk 3-4fps) servo režīmā ir tik pat cik 5d3, bet pat ar to dinozauru es vairāk keeperus atstāju. Man ir arī 70-200 2.8 IS Mark IIi un tas maina ļoti daudz, mk i un bez IS ir diezgan lēni AF ziņā.

Par to 1.8, jā, bet tas liekas kaut kāds uzlabojums līdz brīdim, kad pamēģini R6 un jebkāds FW update uz R liekas, ka rokās ir 5 gadus vecs tech.

Mani divi centi.
    Gigabyte M27Q

Gigabyte M27Q

Es ar 7d ii bildēju hoķi(~1.5gadus) tieši paralēli, kad bija divi R body. Principā 7d ii pirku, kā ātro kameru...
    No tevis teiktā sapratu ka R hokejam vēl par agru, nu tipa 7D/90D būs parocīgaks?

Kapēc ieminējos par 90D jo kā reiz uz tādu tēmēju lai nomainīt esoši 7D (ne Mark II), tur matricām 10 gadu starpība, pēc testiem redzu ka 90D ir mazāk trokšņu....

un vēl jautājums - kā vispār tie elektroniskie WF, nebūs tā ka stipri lagos ?
    Mans priekšstaps par tiem EWF no šī video, kur manuprāt nav tas komfortablākais skats
    https://youtu.be/U99GkLDU6Ws?t=144
    Last edited by nbinc; 3 Weeks Ago at 16:56.
    nbinc at www.nbinc.lv

Kāpēc jāt kopā mehānisko, ja var elektronisko? Ir atšķirība - hobijs vai daily darbs, liekas ka baigi ilgi atlasu to visu gaļu - nop actiņā atzīmēju ar zvaigznīti bildes(R pat īsti ātri nevar šķirot bildes, jo pat tas lago) kuras izmantošu un par pārējām aizmirstu.

Man viens r6 pirmajā gadā noklikšķināja pie 120k uz elektroniskā... jā R6 ir 12fps, bet ir tomēr par 8fps lēnāk par elektronisko 20fps.. jā protams - mācies bildēt, kā tad 1990 gadā ar zenītiem bildēja hokeju u.t.t. bet mana sajūta, ka ar elektronisko AF ātrums un precizitāte ir vēl ātrāki.

Es ar 7d ii bildēju hoķi(~1.5gadus) tieši paralēli, kad bija divi R body. Principā 7d ii pirku, kā ātro kameru, bieži pat 7d izmantoju dienas laikā, kad kaut kas ārā jābildē ar 70-200, jo R vnk prasa pārāk lielu hussle ar slēdža taimingu, knapi 5fps(drīzāk 3-4fps) servo režīmā ir tik pat cik 5d3, bet pat ar to dinozauru es vairāk keeperus atstāju. Man ir arī 70-200 2.8 IS Mark IIi un tas maina ļoti daudz, mk i un bez IS ir diezgan lēni AF ziņā.

Par to 1.8, jā, bet tas liekas kaut kāds uzlabojums līdz brīdim, kad pamēģini R6 un jebkāds FW update uz R liekas, ka rokās ir 5 gadus vecs tech.
    Mani divi centi.
    Protams, ka viss diezgan ļoti mainās no aparāta izmantošanas mērķa.
    Par to nav runa.
    Tas, ka R6/R5/R3 būs labāks par R arī ir vairāk kā skaidrs.
    Tas, ko es cenšos pateikt- R nav tik liels sūds, kā daudz kur tiek pozicionēts.

Quote Originally Posted by nbinc View Post
    No tevis teiktā sapratu ka R hokejam vēl par agru, nu tipa 7D/90D būs parocīgaks?
    Kapēc ieminējos par 90D jo kā reiz uz tādu tēmēju lai nomainīt esoši 7D (ne Mark II), tur matricām 10 gadu starpība, pēc testiem redzu ka 90D ir mazāk trokšņu....
    Mans priekšstaps par tiem EWF no šī video, kur manuprāt nav tas komfortablākais skats
    R priekš sporta tev nebūs izvēle nr1.
    Kā jau minēju, ka tev būtu ok R7. Bet nu to var paķert nomā, lai saprastu, vai tas ir tas, ko meklē...
    Last edited by cedgars; 3 Weeks Ago at 17:58.

Ja ir nauda, iesaku pagaidīt un nomedīt R6, jo parasti fototehniku ir grūti pārdot, labāk uzreiz max labāko ko vari ieķert, pieciest lielākas naudas zudumu, bet zini ka tuvākie 3-4(pat ilgāk) gadi būs nosegti, nevis vienmēr palikt gribot R6 vai kādu augstāku plaukta kameru.

Varu komentēt par R6 EVF - viņš ir pludens 120hz ar minimālu blackout(škiet EVF ir tāds pats kā R, tikai ar dauz jaudīgāku procesēšanu), var arī ECO mode pārslēgt 60hz un ar vienu no mehāniskā slēdža režimiem var ieslēgt tādu kā 0 blackout režīmu. Laikam H režīms, bez +

Bet piemēram no R uz R6 jūtu ka EVF ir daudz atsaucīgāks, par R7 nevaru komentēt, bet paskatoties EVF pateiktu vai ir labāk vai sliktāk.

Protams, ka viss diezgan ļoti mainās no aparāta izmantošanas mērķa.
    Par to nav runa.
    Tas, ka R6/R5/R3 būs labāks par R arī ir vairāk kā skaidrs.
    Tas, ko es cenšos pateikt- R nav tik liels sūds, kā daudz kur tiek pozicionēts.
    R nav pilnīgs sūds, piemēram studijā un tādā lenākā bildēšanā ir ļoti ok, man bija divi R aptuveni 1 gadu, kad paņēmu vienu R6 un paralēli bija palicis viens R, es ar vien retāk gribēju viņu izmantot.

Atceroties, kāds bija servo un cik neatsaucīgi ar ETTL zibeni bildēja, bija paliels struggle, bet es tanī laikā sāku vairāk ar ART objektīviem bildēt un biju lielā starā, biju apradis ar touch bar u.t.t., bet tomēr, bija paliela skābuma garša, pēc R iegādes. Iepirku tieši pirms pandēmijas divus body, kad vēl nezināju cik lielā s*dā viss būs ar darbiem. Tanī brīdī domāju, ka labāk neko nebūtu pircis, jo man bija gŗuti aprast ar to bremzīti pēc 5d3. VArbūt mana negācija daļēji nāk no tā, bet financiāli atguvos un paņēmu divus R6.

[R priekš sporta tev nebūs izvēle nr1.
    Kā jau minēju, ka tev būtu ok R7. Bet nu to var paķert nomā, lai saprastu, vai tas ir tas, ko meklē...
    Smalki jāizpēta info ar to kas viņai nogriezts u.t.t. tā tieikt jārokas pa forumiem, real life atsauksmes.
    Gigabyte M27Q

Gigabyte M27Q

R nav pilnīgs sūds, piemēram studijā un tādā lenākā bildēšanā ir ļoti ok, man bija divi R aptuveni 1 gadu, kad paņēmu vienu R6 un paralēli bija palicis viens R, es ar vien retāk gribēju viņu izmantot.

Atceroties, kāds bija servo un cik neatsaucīgi ar ETTL zibeni bildēja, bija paliels struggle, bet es tanī laikā sāku vairāk ar ART objektīviem bildēt un biju lielā starā, biju apradis ar touch bar u.t.t., bet tomēr, bija paliela skābuma garša, pēc R iegādes. Iepirku tieši pirms pandēmijas divus body, kad vēl nezināju cik lielā s*dā viss būs ar darbiem. Tanī brīdī domāju, ka labāk neko nebūtu pircis, jo man bija gŗuti aprast ar to bremzīti pēc 5d3. VArbūt mana negācija daļēji nāk no tā, bet financiāli atguvos un paņēmu divus R6.
    Ir jau kādu laiciņu plāns par R6. Cerēju, ka pēc R6 Mk2 parādīšanās, pirmajam cipars nokritīs.
    Nu Lv interneta bodēs cipars turās pa vecam.
    Tik cik einfinā ir pirmais R6 dabūjams ~2k Eur.

Smalki jāizpēta info ar to kas viņai nogriezts u.t.t. tā tieikt jārokas pa forumiem, real life atsauksmes.
    Par topika autoru runājot, viņam iespējams 7d Mk2 būtu ok deals. Pirmais gan jau aizies pa ~250Eur.
    Otro var paņemt pa ~450Eur.
    Priekš tiem 200Eur būs gana ok upgrade. Kaut vai dēļ iso. Cik atceros, kad pašam bija pirmais 7d, tad iso tur bija briesmu lietas...

Ps. Redondo, iemet savu soc. tīklu profilus ar fotodarbiem, piesekos...
    Te mani, ja nu kādam interesē- FB, IG...

redondo, R6 ir FullFrame un priekš hokeja bildēšanas nebūs diez ko labs (nu ne tik labs variants) jo bez gara objektīva bildes nebūs
    Uz FullFrame EF 70-200 maz ko hokejā var nofočēt, nu terētiski var, ja stāvi uzreiz pie vārtiem un bliez tik tur notiekošo, bet laukuma vidus un otrie vārti nav sasniedzami, ja nu tik koplānus. Ideālā pozīvija ar Crop un 70-200 in pie borta laukuma vidū, kur var sasniegt abus vārtus un cīņu centrā un pie tāliem bortiem.
    Extenderi protams var nopirkt, bet tie papildus 500 EUR + samazināta gaisma..
    EF 100-400 nav variants, dēļ cenas un viņš ir tumš priekš fotografēšanas mūsu Ledus Halēs.

cedgars, 7d Mk2 neredzu jēgu pirkt, tam īpašu uzlabojumu ar pirmu 7D maz, šeit būtu piemērtotāls tieši 90D, ar mazāk trokšnojošu matricu (nu vismaz pēc dpreview testiem līdz ISO 3200 90D izskatās labāks, un vēl ņemot lielāku matricu troksni var padarīt mazāku resaizojot kadru)

Es tagad svārstor starp R7 un 90D ar pārsvaru uz 90D pusi....
    Īpaši nekur nesteidzos, tāpēc negribās sasteigt ar naudas tērēšanu.
    Lasu testus, skatos atsauksmes....
    nbinc at www.nbinc.lv

Ir jau kādu laiciņu plāns par R6. Cerēju, ka pēc R6 Mk2 parādīšanās, pirmajam cipars nokritīs.
    Nu Lv interneta bodēs cipars turās pa vecam.
    Tik cik einfinā ir pirmais R6 dabūjams ~2k Eur.
    Čomiņiem palīdzēju ieķert R6, līdz 31. dec bija cashback + ar PVN nost 1764eur par pliku body - adekvārs cipars( ja ņem vēra to ka kāds vēl mēģina savus 5d4 iztirgot par 1400eur. R6 II par 2450(bez PVN) foto cilvēkus neuzrunā.

No E-Infin esmu ņēmis abus R un dažas sony crop kameras tiešraidēm.

redondo, R6 ir FullFrame un priekš hokeja bildēšanas nebūs diez ko labs (nu ne tik labs variants) jo bez gara objektīva bildes nebūs
    Uz FullFrame EF 70-200 maz ko hokejā var nofočēt, nu terētiski var, ja stāvi uzreiz pie vārtiem un bliez tik tur notiekošo, bet laukuma vidus un otrie vārti nav sasniedzami, ja nu tik koplānus. Ideālā pozīvija ar Crop un 70-200 in pie borta laukuma vidū, kur var sasniegt abus vārtus un cīņu centrā un pie tāliem bortiem.
    Extenderi protams var nopirkt, bet tie papildus 500 EUR + samazināta gaisma..
    EF 100-400 nav variants, dēļ cenas un viņš ir tumš priekš fotografēšanas mūsu Ledus Halēs.
    Neņem ļaunā, bet kad esi bijis hokeja hallēs un kaut ko darījis? Cik spēles esi bildējis ?

Teikšu piemēru, visi, pilnībā visi, puikas arēnā Rīga bildē(KHL, kad vēl DR spēlēja tur) ar 70-200, izņemot vienu F64 džedaju kas uz pleca tur Nikona lēto zoomojamo(laikam fikētais 5.6 "mega zoom"), pārējie ar garajiem blietē no tribīnēm 70-200 atstāj fast action. Tur gaismas nekad nebūs par maz pat ar 5.6. FF + Extender x1.4, nē paldies, bilde citreiz ir sliktāka, kā ar canon crop, nemaz nerunājot par AF speed un overall IQ.

Var jau iepirkt 8-10k eur uz C 200-400 f4 ar ex1.4, bet cik Tu būsi mobīls ? Man ir Sigma 120-300 2.8, kad gribās sev pabojāt muguru - ņemu to. Monopods ļoti limitē mobilitāti un bilžu dažādību un overall bildēšanas stilu. Sēdi savā spotā un blietē(ļoti produktīvi pavadīts laiks, noķeri maybe 5 keeperus). Bet protams, ja esi Media, kam interesē tikai money shots - katrs pa savam, no otra laukuma puses aizvārtes pat ar 400mm bieži neko sakarīgu nevar iegūt, arī ne no laukuma vidus, lai gan kurā lielajā spēlē ir atļauts bildēt no laukuma vidus?

Pēc pieredzes r6+70-200(ar minimālu crop) + visu laiku maina savu pozīciju esmu izgājis cauri 7d, pēc mega pauzes pārkāpu no 5d3 uz 7d ii, tad uz R6, crop - paldies nekad vairs, loģiski ka nenoķersi visus momentus, bet ir labāk par crop(da jeb kādu ražotāja crop). Visu laiku izmanto 1/400-1/1000 ar 2.8, 3200 ISO(ne arēnas bildēs), no crop nāk ārā tāds ķīselis, ka turies.
    Last edited by redondo; 2 Weeks Ago at 03:45.
    Gigabyte M27Q

Gigabyte M27Q

Neņem ļaunā, bet kad esi bijis hokeja hallēs un kaut ko darījis? Cik spēles esi bildējis ?
    Kopš 2006 gada hokeju fočēju, PČ un tā pārbaudes spēles, KHL 3 sezonas, U izlašu spēles, savlaik Samsung līgas spēles, amatierus, arī Inline hokeju.
    (viens gabals no Library zemāk)

Name:	Screenshot 2023-01-17 at 19.33.18.jpg 
Views:	45 
Size:	161.8 KB 
ID:	46133

Es tak neteišu ka ar FullFame nevar labas bildēs uztaisīt, man personigi tas laikam būs neērti... (sev tak meklēju fočuku nevis citiem )
    Last edited by nbinc; 2 Weeks Ago at 22:13.
    nbinc at www.nbinc.lv

Ko domājat par AI šausmu stāstiem? Atņems darbu fotogrāfiem?
    Es domāju, ka varbūt žurnālistiem patiks. Vairs nebūs Shutterstock jāpērk. Bet reālu fotogrāfu aizstāt? Asistentu, kurš retušē bildes var mest ārā.

Es domāju, ka varbūt žurnālistiem patiks. Vairs nebūs Shutterstock jāpērk. Bet reālu fotogrāfu aizstāt? Asistentu, kurš retušē bildes var mest ārā.
    Es domāju, ka ar laiku (pēc dažiem gadiem visticmāk), kad AI mācēs uzcept tās foto reālistiskās bildes ļoti augstā izšķirtspējā, tad patiešām parādīsies iespējas un citiem sāksies problēmas.
    Pagaidām tā vairāk tāda spēlēšanās un filozofēšana..

Ko tieši tu domā ar AI šausmu stāstiem?

Ja par kameru autofocus AI, tad tikai priecē tā atīstība. Kamera pati māk noteikt, kur ir cilvēks vai auto vai jebkas cits, uz ko nepieciešams fokuss, un izdara to ātri un precīzi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)