Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 23 of 23

Thread: Jautājums SQL pārzinātājiem

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Ražotājam πsīs smadzenim ja pa taisno pie trubas pieslēgtie devaiši tiks masveidā lauzti. Tā būs gan viņa problēma.

Ir Y2k23 nevis 1989 gads, tagad visu ko pieslēdz internetam mēģina salauzt. Ja nav specifiski tavam devaisim, tad sūtīs visu kas paredzēts citiem devaišiem - ja nu sanāk.. Un pat ja bav paredzēts, ka devaisi slēgs pie interneta, tad atradīsies l0x, kas neprot lasīt dokumentāciju un vienu kabeli neatšķir no otra. Un var pat gadīties, ka kādā garā darbdienā tas esi tu pats.

Nav svarīgi, kas ko veido, un kas un kā strādā, par to man jautājumu nav. OK, vispār nevajadzēja pieminēt user/group jautājumā, jo ar to viss aizgāja neceļos Domāts jautājums bija tikai un vienīgi par to SQL (precīzāk - SQLite), vai var divās tabulās likt klāt itemus, lai PK ("pa lielam" vispār jau, kaut ar PK nesaistīts kaut kāds ID integer) būtu savstarpēji unikāli, un - izdarīt to vienkārši. User/group - tie ir vienkārši atmiņā izdalīti objekti, pliks malloc(), ideoloģiski kaut kur līdzīgi OS & system padarīšanām pēc funkcionalitātes (tāpēc arī tāds nosaukums), bet ne viņi
    Summary: vārdu sakot - to es varētu vienkārši izdarīt, ja SQLite pilnvērtīgi uzturētu tās sequence, bet, tā kā viņš to nedara - vai nu jāpapēta tie foreign key, vai jāmet miers, un "pa prasto".

->BigFish
    Jo dzelžu aparāts tālāks no SOHO līmeņa uz pro pusi vai militārās mašinērijas pusi (un pēdējos gadus 20 strādāju tikai ar tādiem), jo mazāka iespēja, ka kaut kādai sistēmas vadībai tiksi klāt no tās pašas trubas, ar kuru publiskam inetam esi pieslēdzies (ja vispār tāda iespēja ir). Un, nopietnam bleķim uzlaušana neizdosies arī pat ja gūsi fizisku piekļuvi un būsi viņu atskrūvējis Bet tā ir pilnīgi cita tēma, ļooooti gara un plaša, diskusiju nevēlētos sākt
    Last edited by Baigais Janka; 2 Weeks Ago at 11:26.
    Labdien! Mani sauc Baigais Janka, un es esmu alkoholiķis.

Un kā Tev liekas, kāpēc izgudroja guid/uuid !? Ja vien embedded nav kāds lēns atmelis, tad neredzu iemeslu neizmantot guid.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)