Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: Wrc

Default Wrc

Bišķīt jāatsvaidzina Rally sadaļa!

Varam šeit papļāpāt par un ap WRC.

Vakar pa TV5 rādīja Monte Carlo "Shakedown" (jācer ka uzrakstīju pareizi) nu raidījums manā uztverē vienkārši super, brīžiem norēcos līks

Žel ka pie mums nekas līdzīgs netiek taisīts, varbūt kāds no atbildīgajiem darboņiem varētu kauko nošpikot un tā vēlvairāk popularizēt šo pasākumu

Cikos tais raideklis ir?

Lieliska lapinja kur ie4ekot par latvijas panakumiem

http://www.autosports.lv/tele/

Auto Enciklopeedija tolx's Avatar
    Blog Entries
    1

cik es to raidījumu esmu redzējis,tad nekas īpašs nav,vnk tāda muļķošanās.Nu vismaz man tā ne pārāk.Bet Latvijā kaut ko tādu uzorganizēt varētu būt pagrūti,pārāk maza valsts Visi visu zin tāpat. btw,kādas prognozes uz šīsnedēļas ralliju?

Dell/Lenovo/HP laptopi par labām cenām. PM

Bet nu cik tad var skatīties uz tām mašīnām un klausīties saspringtajās pilotu intervijās, tipa - veri hard dei, no breiks, no breiks, utt. Es nerunāju par skatīšanos klātienē - svaigs gais, alus, putekļi...

Raidījums tāda forša atslodzīte tomēr, pilotus parāda arī kā normālus cilvēkus, kuri atpūšās, galu galā ietusē arī barčikā...

Man patika, gaidīšu nākošo raidījumu

Blog Entries
    1

da nu lab... nekaitini mani ar rallija skatīšanos dabā,pārāk sen man tas prieks ir gājis garām...

Par tekošo ralli - tākā ir asvalta gonka, tad jānotiek kaukam neparadzētam lai Loebs nebūtu uz pedestāla (varbūt pat aukstākā pakāpiena)

Par pārejām godalgām grūti spriest, gan jau Gronholms, Solbergs moš kāds no vietējiem arī liks par sevi runāt

Blog Entries
    1

man kaut kas tajā jaunajā Focus nedod mieru... Ja jau Martins pamanījās novinnēt 2 gonkas ar veco,tā pilnīgi negaidīti... Nu pagaidām izskatās neparasti ātra tā mašīna.Gronholms arī motivēts labi.
    Bet Solbergs... nu neticu ka būs tur kaut kas labs.. Drīzāk jau Stefans varētu kādus brīnumus rādīt.

Gronholmam pagaidam vienigajam ir iespeja nogrust Loebu no kresla lejaa. Katra zinjaa, potencials vinjam ir, tikai suudi gadaas

Blog Entries
    1

šis ir tehnisks sportaveids,neviens nav pasargāts no tehnikas likstām.Arī Sebs nolaida lažu Monte-Carlo.

Tas ir saprotams, bet bez potences un meistaribas nekas neradiisies - ja nu vienigi var ienjemt Skoda un Mitsu pedejo gadu iesildiitas vietinjas

Blog Entries
    1

Gronholms jau ir divkārtējs čempions.Turklāt pašā labākajā vecumā.

Nu te gan var pieminet ka tas pats Burns un Mcrejs nebija nemaz tik veci Klichka uz atrumu nobira i vsjo...

Blog Entries
    1

ne jau par to.Rallija pilotam labākais vecums ir 35 gadi.McCrash ir īpašs eksmplārs,tādi nerodas kur pagadās.btw,pēc šitā apskata noskatīšanās,secinu,ka Īrijas rallijs ir droši liekams manā favorītu sarakstā.Tie ceļi ir vnk nenormāli.

Blog Entries
    1

pagaidām izskatās,ka ies karsti.Loebs pat nav pacenties no starta kaut kur aizmukt. p.s. sirsnīgi iesaku programmu http://www.wrc.com/page/DNADownload/0,,10111,00.html
    noder

Nu kā jau bija paredzams Loebs paņēma galveno kausu! Bet no komentāriem varēja saprast, ja Gronholmam nebūtu turbīnas defekts, nez vai būtu tik viegli Loebam...

P.S. par Subaru nesaprotu, kas viņiem tur notiek, maina riepas, regulējumus, komandas vadītājus, speciālos vietējos braucējus, bet rezultātu kā nav tā nav

Blog Entries
    1

nebūtu man ārzemes kaut kur pazudušas,varētu sīkāk paskaidrot.
    īsumā ir tā: Ford kārtējo reizi ir uzbūvējuši ļoti ātru mašīnu,turklāt piloti arī labi.Tikai vienmēr mēdz izlīst kāds defekts ārā,parasti ļoti negaidīti.Tas pats,kas Martinam 2 gadus atpakaļ Turcijā bija.Citādi,mašīna ļoti laba arī uz asfalta,ļauj cīnīties ar Citroen,turklāt Xsara tomēr ir novecojusi konstrukcija,jau 5 gads tomēr.
    Subaru ir krīze iestājusies.Palikuši vieni ar Pirelli riepām,turklāt vēl mašīna nav izdevusies tik laba,kā bija iecerēts.Uz cietā seguma nekad nav bijuši izcili rezultāti,bet pašreizējie apstākļi neveicina to uzlabošanos.Vadītāju laikam jau nomainīja lielā priekšniecība,jo vajadzēja atrast vainīgo.Tagad jācer,ka nākamajos grants rallijos kaut ko varēs parādīt,citādi šī sezona viņiem ir pagalam.

Ja pareizi saprotu, tad grants rallis nemaz tik ātri nebūs...

Eu, bet Škodas džeki ta kā nogāza, izturēja tomēr līdz galam

P.S. brīnos kā Duāls dopa laikā nenokož sev mēli

Blog Entries
    1

nu jo labāk,ka grunts vēl kādu laiku nebūs.Subaru būs laiks testiem,varbūt izdosies ko labot.
    Skoda ir potenciāli ļoti ātrs auto,tikai vajag pilotus un vairāk naudas.Komanda pēdējos gadus aizvadīja akūtā finansu deficītā.Jau pērn McCrash parādīja,ka tas auto ir labs,tikai pievīla pati komanda.Uz asfalta jau tas tik ļoti neizpaužas,segums nelauž to auto tik ļoti.Un uz asfalta šoreiz viņiem arī bija īstie speciālisti pie stūres.

Nu labi, ar Škodu viss skaidrs! Bet kas notiek ar Mitsuku, to ko rūpnīcas komanda paziņoja par pārtraukumu es zinu, bet kur paliek esošās mašīnas, tak ar ir pietiekoši ātras (manā uztverē WRC neviena nav "lēna"), bet Spānijā neko nedzirdēju par šamajiem?? Tiesa gan dalībnieku sarakstu neesmu skatījies

Blog Entries
    1

WRC rūpnīcu komandu mašīnas tiek nopārdotas privātajām komandām.Tās savukārt atkarībā no iespējām startē kādās gonkās.Spānijā nebija tapēc,ka neatradās neviens maksātspējīgs pilots.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)