Page 137 of 137 FirstFirst ... 3787127133134135136137
Results 2,721 to 2,728 of 2728

Thread: iPhone

Pieredzējis lietpratējs DJWoX's Avatar
    ...
    Pārdodu jaunus, jaudīgus un lētus Dell portatīvos datorus par vissaldākajām cenām!
    Dell EOZ / (Telefons 29392607, ... djwox@inbox.lv)

Uzšaus pa putniem.

iPhone var pievienot vairākus eSIM datus plānus un lietot izvēlēto? Jo man tā ideja par eSim patīk.

Pieredzējis lietpratējs

Var

Pieredzējis lietpratējs Kitai's Avatar

kāds ir darbības princips?

Pieredzējis lietpratējs Dzintars's Avatar

Quote Originally Posted by Kitai View Post
    kāds ir darbības princips?
    https://en.wikipedia.org/wiki/ESIM ???

Quote Originally Posted by Dzintars View Post
    Ko tu ņirgājies par viņu?! Viņam tak jāmācās eng val

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Neesat kāds pamanījis, ka uz iOS/whateverIpadsvaiIphone viena un tā pati dziesma skan atšķirīgi uz Apple Music un uz Spotify, bet pie nosacījuma, ka EQ ir profils (dajebkāds) ir izvēlēts? Es pieļauju, ka noteiktos scenārijos ios pusho kko ljevo codecu kā dēļ tā notiek un labot to nav iespējams. Es pagaidām no ~800 dziesmu playlista 5as tādas esmu atradis, kuras iekš iOS spotify iet galiigaa tuutaa, ja atskaņo pie dajebkāda EQ profila..

Viens piemērs ar Machine Gun Kelly - Glass House (feat. Naomi Wild):
    1. Ņemam Apple Music un Spotify appus;
    2. Iekš iOS Settings/Music/EQ liekam profilu Rock;
    3. Iekš Spotify Settings zem Playback/Equalizer liekam profilu Rock;
    4. Uz ausīm/mašīna/dawhatever pagriežām virs videeji skalji ar virs videeji sagrieztiem basiem uz attieciigaa devaisa.
    5. Uz Apple Music skan perfekti, savukārt uz Spotjika, kad aiziet basu liinija tas blakus efekts ir taads it kaa atskanjotu uz bojaata skaljrunja..

Manā skatījuma apples/ios apzināti kko mutjii ar kodekiem, lai es caur citu servisu nevareetu izpushot labaaku skanju Es atceros, ka uz androida bija taa, ka tiklīdz tu Eqvalizē kko tā "labais" kodeks tika mests nost suudiigaako, lai streams buutu stabils un neraustiitos skanja..

Ja es nometu nost EQ iekš Spotfiy, tad šie defekti pazūd, bet tad atkal tā skanja, kas nāk laukā ir max flat.. Laikam jau uz iosa neko gudri neizpīpēsi, bet gluži pāriet uz Apple Music es arī negribu, lai gan tagad, kad es ar https://soundiiz.com/tutorial/spotify-to-apple-music tooli paarmetu visu Spotifu saturu ar 99% success rate uz Apple Music es baigās šķirbas servisos nesaskatu, izņemot, ka funkcija search uz Apple Music ir mega slow..

Uz Androida šis pats triks mēģināts un tur abos gadījumos "uz ausi" ir līdzīgs rezulāts bez jebkādiem acīmredzamiem kasjakiem skanjā, kas notiek uz ios, un manai ausij izklausās, ka Spotify dod laukā kapeiku dzidrāk/precīzāk, bet tā pēc būtība ir ļoti grūti salīdzināt, jo EQ softs ir same, bet tie paši profili reaģēja nedaudz atšķirīgi, jo streamo uz atšķirīgiem kodekiem.
    Last edited by -JJ-; 1 Week Ago at 10:59.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Neesat kāds pamanījis, ka uz iOS/whateverIpadsvaiIphone viena un tā pati dziesma skan atšķirīgi uz Apple Music un uz Spotify, bet pie nosacījuma, ka EQ ir profils (dajebkāds) ir izvēlēts? Es pieļauju, ka noteiktos scenārijos ios pusho kko ljevo codecu kā dēļ tā notiek un labot to nav iespējams. Es pagaidām no ~800 dziesmu playlista 5as tādas esmu atradis, kuras iekš iOS spotify iet galiigaa tuutaa, ja atskaņo pie dajebkāda EQ profila..

Viens piemērs ar Machine Gun Kelly - Glass House (feat. Naomi Wild):
    1. Ņemam Apple Music un Spotify appus;
    2. Iekš iOS Settings/Music/EQ liekam profilu Rock;
    3. Iekš Spotify Settings zem Playback/Equalizer liekam profilu Rock;
    4. Uz ausīm/mašīna/dawhatever pagriežām virs videeji skalji ar virs videeji sagrieztiem basiem uz attieciigaa devaisa.
    5. Uz Apple Music skan perfekti, savukārt uz Spotjika, kad aiziet basu liinija tas blakus efekts ir taads it kaa atskanjotu uz bojaata skaljrunja..

Manā skatījuma apples/ios apzināti kko mutjii ar kodekiem, lai es caur citu servisu nevareetu izpushot labaaku skanju Es atceros, ka uz androida bija taa, ka tiklīdz tu Eqvalizē kko tā "labais" kodeks tika mests nost suudiigaako, lai streams buutu stabils un neraustiitos skanja..

Ja es nometu nost EQ iekš Spotfiy, tad šie defekti pazūd, bet tad atkal tā skanja, kas nāk laukā ir max flat.. Laikam jau uz iosa neko gudri neizpīpēsi, bet gluži pāriet uz Apple Music es arī negribu, lai gan tagad, kad es ar https://soundiiz.com/tutorial/spotify-to-apple-music tooli paarmetu visu Spotifu saturu ar 99% success rate uz Apple Music es baigās šķirbas servisos nesaskatu, izņemot, ka funkcija search uz Apple Music ir mega slow..

Uz Androida šis pats triks mēģināts un tur abos gadījumos "uz ausi" ir līdzīgs rezulāts bez jebkādiem acīmredzamiem kasjakiem skanjā, kas notiek uz ios, un manai ausij izklausās, ka Spotify dod laukā kapeiku dzidrāk/precīzāk, bet tā pēc būtība ir ļoti grūti salīdzināt, jo EQ softs ir same, bet tie paši profili reaģēja nedaudz atšķirīgi, jo streamo uz atšķirīgiem kodekiem.
    Solved. Atklāju, ka Spotify izejas punkts jau var teikt ir "Ekvalaizots" un attiecīgi izvēloties jebkuru no profiliem sākas skaņas kropoļošana, ko gan var pamanīt pie tādiem songiem kā MGK - Glass House, kur basu līnija ir izteikti gara un vienmērīga. Labs songs ar ko testēt skaņas kropļošanos.
    Attiecīgi tā EQ profils ir jāliek manuāli un ar zemāku starta punktu un viss būs legit.

Back to Spotify
    Last edited by -JJ-; 1 Week Ago at 14:58.
    Pussy Power

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)