Page 145 of 145 FirstFirst ... 4595135141142143144145
Results 2,881 to 2,898 of 2898

Thread: iPhone

Quote Originally Posted by Stasss View Post
    Investīcija
    Mark Corrigan would buy an iPhone 100%.
    https://youtu.be/FQsTZc4WIL8
    Last edited by Paco; 2 Weeks Ago at 18:23.

Nez. Mana sajūsma par to mazāboli jau ir noplakusi.
    Kaut kā man tas kantainais formfaktors sāk nepatikt. Gribētos šo nēsāt bez case, bet nav nekādas drošības sajūtas to turot rokā.

Drošībai jau var aplīmēt ar wrapu vai paņem kādu ultra thin keisu.

Quote Originally Posted by Paco View Post
    ultra thin keisu.
    Jā, šos jau sasūtīju no Aļika, gaidu kad atnāks. Gribu nopirkt gan oriģinālo Magseifu, bet žēl dolāru.

Jā, šos jau sasūtīju no Aļika, gaidu kad atnāks. Gribu nopirkt gan oriģinālo Magseifu, bet žēl dolāru.
    Ultra thin case ir nice, bet ekrānu tāpat var saplēst, manā gadījumā truba ;( vai akmens kants.

Man vairāk uztrauc tieši tā nobružāšanās nekā krietiens. Parasti itkā lietas no rokām nekrīt ārā.
    Jo šo phoni neapšaubāmi kādreiz nāksies tālākpārdot, tad nu jāpiedomā par stāvokli.
    Zinu, ka tie origin case ir baigi tīkami rokā, arī tās kantes ar to tā foršāk noapaļojas.
    Redzēs, kas man tur atnāks, tad domās. Ja nebūs tīkami, tad laikam būs vien žīds jāmet pie malas un jāņem Magsafe.

Varu ieteikt iPitaka, nav lēti bet ūber premium feel, un materiāls.

https://eu.ipitaka.com/products/air-case-for-iphone-12

Ja telefons krīt no 1/2m augstuma nepaspēj sagriezties... bez maz vajag aizsargstiklu diemžēl.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Man vairāk uztrauc tieši tā nobružāšanās nekā krietiens. Parasti itkā lietas no rokām nekrīt ārā.
    Jo šo phoni neapšaubāmi kādreiz nāksies tālākpārdot, tad nu jāpiedomā par stāvokli.
    Apple produktiem ir beshanna labs after-markets, tāpēc es baigi nesatrauktos par kaut kādām mikro švīkām. Man kolēģis vienu 6s spēja par normālu ciparu pārdot, lai gan tas bija tā nobružāts it kā kāds speciāli tam ar šmilšpapīru būtu gājis pāri. Es pats keisus nelietoju, izņemot pašā startā vienmēr uz tā grābekļu uzkāpju, lai saprastu, ka esmu rūdīts keisu heiters. Ātri saproti, ka viss premium feel raujās podā un tas nav tas..stāsts gan vairāk ir par to, ko es esmu ievērojis tieši uz iphone mugurām, kas man pasvaigi (+keisoti) ir nākuši atpakaļ uz re-sale - tiem nav bijuši skrāpējumi, bet tādi punktiņi, kas tajā viņu izslavētajā ceramic shieldā izveidojas..un tādā gadījumā, manuprāt, tāds punktots backpanelis it tāds pats vizuāls kasjaks kā tie tavi mikro skrāpējumi..keisot trubas, manuprāt, vajag tikai cīsiņ-pirkstiem un bezrupīgiem ne-pedantiem
    Last edited by -JJ-; 1 Week Ago at 13:38.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs

Keisi sux, tas tiesa. Man tikai brīžiem mīzīgi par kamerām, it sevišķi liekot uz cietu materiālu virsmām - flīzēm, virtuves virsmas utt. Cik esmu mēģinājis dzīvot ar keisiem ar dažādām trubām, neviens keiss nav noturējies ilgāk par nedēļu. Dizaineri pūš un elš, noosta metriem kokaīna lai izdomātu premium dizainu un lai tā truba būtu ērta, un cilvēki uzliek keisu ... Bet nu katram savs.

Tā viņš ir. No vienas puses gribas to premium feelu izbaudīt, no otras puses žēl nomest uz asfalta, un tad labākajā gadījumā ar iecirstu gropi staigāt kantē.

Tie punktiņi rodas no smilšu graudiem kas eventually nonāk starp keisu un telefonu. Ilgāku laiku nenoņem nost keisu un voalā - visa aizmugure punktiņos. Tāpēc es savam uzlīmēs aizsargplēvi, lai tas nenotiktu.
    Manām trubām keiss ir 24/7, jo zinu, ka esmu tizls un tā ierīce paļubomu nokritīs uz betona agrāk vai vēlāk

Pieredzējis lietpratējs

Apple keisam premium fīls ir tāds pats kā pašam telefonam. Gaumes jautājums, vai gribas rokā turēt asāku kanti bez keisa vai apaļāku malu ar keisu.

Nu jā, man tieši tā kante visvairāk besij.
    Tad aktuāls paliek tikai jautājums - vai tiešām Apple keiss ir tā vērts?

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Es lietoju no amazon pasūtītus slim case un liekas more premium par apple/samsung/huawei oriģinālajiem. Piemēram 1, 2. Un maksā mazāk!

P.S. Neesmu kapeikpisējs - vienkārši šāda tipa vāciņi man patīk daudz labāk. Materiāls, biezums un cena. Ja oriģinālie būtu pat tuvu šiem, tad apsvērtu iegādāties tos. OK, tikai Apple oriģinālie maksā kosmosu.

Pieredzējis lietpratējs

Man iepriekšējam bija pitakas keiss, kas arī ir labs, bet apple tomēr ir citā līmenī. Ļoti patīk, kā sēž rokā. Vēl arī saskaņotas krāsas metāla pogas, magsafe risinājums, viss labi. Vienīgi āda dilst pamatīgi, tur pašam jāskatās, vai tas diluma efekts patīk.

Tā kā savulaki regulāri pirku 2nd hand iPhonus (parasti ~ gadu pēc konkrētā modeļa iznākšānas), tad no savas puses varu pateikti, ka bija poh uz tiem dažiem skrāpējumiem, noteicošais tomēr bija cena. Nu protams, ja tur saplaisājis ekrāns vai kārtīgi atsista mala or smth, tad big no no, bet citādi nebiju gatavs piemaksāt extra par bezskrāpējumu eksemplāru. Tas, protams, subjektīvi. Man nepatīk vāciņu un plēves, nekad neesmu izmantojis. Tagad ir 11 pro, kurš pēc pusotra gada lietošanas (bez vāciņa/plēves) ir ieguvis vairākas švīkas uz ekrāna, bet tās galīgi netrauce, jo tās tā pat var redzēt tikai ja ekrāns melns. Kameras gan izskatās perfektas, skrāpējumus tur neredzu. Moš tos stiklus no kkā ūberizturīga taisa.

Bet vispār interesanti - cik jūsuprāt ir tā vērtība lielāka tādam perfektam, neapskrāpētam, maciņos/plēvēs nēsātam telefonam? 5%? 10%?

ok biku offt - bet jūs visu pērkat/lietajota ar domu lai būtu labāka tālāk atdošanas vērtība ? nevis to kas pašam patīk ? Cerams ka ne sievu
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Quote Originally Posted by rabish View Post
    Man nepatīk vāciņu un plēves, nekad neesmu izmantojis. Tagad ir 11 pro, kurš pēc pusotra gada lietošanas (bez vāciņa/plēves) ir ieguvis vairākas švīkas uz ekrāna, bet tās galīgi netrauce, jo tās tā pat var redzēt tikai ja ekrāns melns. Kameras gan izskatās perfektas, skrāpējumus tur neredzu. Moš tos stiklus no kkā ūberizturīga taisa.
    Personīgi arī pret vāciņiem, bet piemēram XS nu viņš pēc dizaina, apaļās malas/ stikla aizmugure, vienkārši pats lec ārā no rokām. Vismaz man.
    Bet 12, tur jau ir kantainas malas, kas neļauj tam telefonam mukt no rokām un ikdienā var lietot bez keisa.
    Tad keisiņu var lietot mašīnā lādēšanai vai dodies kaut kur pie dabas.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)