Page 138 of 139 FirstFirst ... 3888128134135136137138139 LastLast
Results 2,741 to 2,760 of 2776

Thread: iPhone

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    https://www.gsmarena.com/iphone_12_p...news-45772.php

Man vienīgais, kas patīk 12tajiem ir tas, ka viņi atgriezās pie vecā dizaina, savādāk njecho mindblowing tur nav..

Es jau kopš ipad pro 11" (2018,nov) hujeju par to, bet nu tagad arī iphone RD tikuši līdz tam

Fattest Notchs in the business ir uz palikšanu līdz 2022, nav baumotā 90-120hz ekrāna i vot i vsjo..pesjenka speta

HARD PASS! Gaidu 5to pixeļotu!
    Par dizainu runājot ok, atstāja notch, pagaidām iestrādāts tas viss pasākums ir OSā, viss normāli, personīgi netraucē.
    Visiem patika vecais kantainais dizains, telefons vismaz nelidos no rokām un beidzot varbūt nebūs vajadzīgs case.

Par pesjenka speta - lēnāk pār tiltu, pagaidīsim review - kameras pro izskatās būs bomba.

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Milzīga piere, 60Hz ekrāns un bez lādētāja tikai par 1.5k€. Welcome to Apple.

60hz ir lielākā sāpe.
    Citādi normix.

Rezons no vairāk hz, ja viss jau ir smooth af.
    @Viruss pagajušajā gadā viņi ar reklamēja wide angle, ka revolution, dzīvē nelietojama draza.

kad palietosi high refresh rate dzīvē - sapratīsi

Quote Originally Posted by kart View Post
    Rezons no vairāk hz, ja viss jau ir smooth af.
    @Viruss pagajušajā gadā viņi ar reklamēja wide angle, ka revolution, dzīvē nelietojama draza.
    Lidar + dobly HDR 10bit + stabilizators... bet nu gaidīsim review

Quote Originally Posted by Igors5 View Post
    kad palietosi high refresh rate dzīvē - sapratīsi
    Lietoju jau 3 gadus ipad pro ar adaptīvos 120hz, nez neredzu īsti atšķirību no iphone XS.
    Vienīgais kur tiešām var redzēt ja mega ātri brauc pār tekstu, ko es personīgi nedaru.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by Paco View Post
    Jaunā iTruba tā neko. Izskatās, ka kamera iespārda diez gan pamatīgi, it īpaši video uzņemšanas stafs. Gaidu kādu sakarīgu review, no Marques, piemēram.

pagaidām gan tikai 4k unboxing..

Man nesaprast kā var dizaina/materiālu ziņā šādi ****opoties uz tik dārgiem devaisiem. Es jau uz aci to pamanīju un MB to arī piemin - iphone 12 ir matte mallas, glossy back, iphone 12 pro ir glossy malas un matte mugura ****l, *****ti esat?! abi varianti ir tizli .. tādā ziņā tikai laikam nexusi/pixeļi (vairums izņemot 4tā black) laikam ir vienīgie telefoni, kur korpusa materiālu taisījuši, lai tas izskatītos fresh af..piem. baltais 4P katru dienu izskatās as njuu..iphone 12pro pie pirmā pieskārienā izskatās kā ar pīrāgpirkstiem nodročīts devaiss..
    Last edited by -JJ-; 10-20-20 at 16:15.
    Pussy Power

Es gribēju ņemt iPhone 12 vai mini sarkanu, bet Marq video tas sarkaanais neizskatās kā reklāmā, tik gaišam nebija jābūt. Es switchoju ik pa 2 gadiem iPhone/Android. Patīk zināt visu par abiem

Quote Originally Posted by WickedSick View Post
    Es gribēju ņemt iPhone 12 vai mini sarkanu, bet Marq video tas sarkaanais neizskatās kā reklāmā, tik gaišam nebija jābūt. Es switchoju ik pa 2 gadiem iPhone/Android. Patīk zināt visu par abiem
    Ja jau android ir fine, imo, ir labs brīdis ņemt 5to pixeli, kas nu ir da-audzis līdz diezgan glītam devaisam ar simetrisku displeju bez bezeļiem/pierēm. Tikai jācer, ka neuzraujies/neuzraušos uz šo https://www.gsmarena.com/some_google...news-45870.php
    Katru gadu šitā un man vēl katrā relīzē 3-4gab iziet caur rokām un es ne reizi neesmu trāpijis defektīvos pixeļos, bet nu buzz vienmēr ir kosmonautisks, tas pie tā visa, ka pixelis ir iespējams skaitļos vismazāk pārdotais ne-no-name telefons, bet bazūnē tā it kā 100 000 pixeļoti būti ar 2krāsu displejiem palaisti tirgū..vienu gadu bija displeja krāsu issue, tad bija saskrāpēti korpusi, tagad šķirbas .. Rītā vai parīt būs uz rokām mans 5tais, tad varēšu iemest kādu atsauksmi
    Last edited by -JJ-; 10-20-20 at 17:30.
    Pussy Power

Pixelim nav nevienas no lietām, ko meklēju telefonā. Ne viņš ir ātrs, ne skaists, ne viņam ir price/performance. Ja nemaldos, tad viņš ir lēnāks par manu esošu PocoPhone F1 ar snapdragon 845.
    EDIT:
    Un nomainot no iPhone uz android un atpakaļ vienmēr ir sajūta, ka ir upgrade, jo cits OS, cita UX pieredze drusku. Un pa 2 gadiem arī šis tas pamainās no OS puses. Nomainot uz citu Android tas nebūtu tik izteikti.

Nu #&€ tu salīdzināji Pixelja foto,imo, ir hands down top2..tagad arī pie video ir pielikts, spixelis uz plika Androida ir smooth af un tur nevajag top cpu(pixelji pēdējie starp citu visi ir bijuši underclocked dēļ battery optim., tā kā jaunais vnk nebūs jaaunderclocko)/smooth as apple OS bija pirms 11tā iosa,jo tagad arī Apple trubas lago kā jebkurš cits telefons..nav protams lagwiz,bet noteikti nevar teikt,ka ir lagfree kā daudzi neobjektīvi fanboiji claimo.. vienīgais lag free aktuālais apple devaiss ir ipad pro.. trubās es visas noķēru lag here and there..
    Last edited by -JJ-; 10-20-20 at 19:13.
    Pussy Power

Nu tas jau arī ir no gaumes atkarīgs, katram savs

Par kādiem lagiem tiek runāts? Ok 6s plus lagoja ar ios13
    Tagad lietoju Xs vēl 14 ar developera betu viss lido *♂️

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    Par kādiem lagiem tiek runāts? Ok 6s plus lagoja ar ios13
    Tagad lietoju Xs vēl 14 ar developera betu viss lido ������*♂️
    : Nevajag uzreiz vispārināt. Lago, tā kā lagwiz
    to dara, protams,ka nelago,bet nav lag_free kā daudzi tikai Apple devaisu useri kleimo,bet tiešām bija moments,kad ios, to versijas, dzelži deva lag free expierience man tagad kopš p3 tuvākais lag free devaiss ir pixeljots sākot no 3šā,hence pixel fanboijzz
    Pussy Power

Ios 14 uz xs,11 pro esi bakstījis?
    Vai ir tikai viedoklis?

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    Ios 14 uz xs,11 pro esi bakstījis?
    Vai ir tikai viedoklis?
    Jā. iPhone 11pro,11pro max, iPad pro. Gribi, varam kādreiz pie Zoltnera glāzes, paralēli spaidīt trubas un planšetes
    Pussy Power

Nu hvz personīgi savam xs neesmu redzējis lagu ar 14osu.
    Aaa sory esmu novērojis, kad bača ir 1% - truba sabremzējas un izslēdzas.
    Bet es savas trubas instalēju ar clean install līdz ar jauna os versijas iznākšanas... upgreidojoties ir novēroti gļuki.

Pirmie video kas filmēti ar iphone 12 pro (ne max)

https://planetunicorn.com/iphone-12-...-san-francisco

Izskatās pat ļoti ok.

Šitais jau ir perebors, un diez vai kāds izmantos iphone 12 šādi:

https://www.youtube.com/watch?v=4ndGHWTboE4&t=0s

p.s. ar nepacietību gaidu 11" ipad pro ar A14x Bionic un apple silicon mac.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)