Page 139 of 139 FirstFirst ... 3989129135136137138139
Results 2,761 to 2,776 of 2776

Thread: iPhone

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Video uz iphone vienmēr bijuši ahujennākie tur vispār nav bazara!

Atvainojos par offtopic, bet es iepriekš minēju, ka iemetīšu pāris komentārus par P5. Ahujennijs telefons, kas nedaudz pēc feela atgādina Nexus 5X, kas man personīgi ir viens no all time fav telefoniem visādā ziņā, bet visvairāk izmēra un svara ziņā. Viegls, ērti lietojams telefons ar battery friendly cpu un lag free OS. Praiss gan pēc materiāliem un feela tomēr būtu jābūt -100 un tad būtu perfekti, bet man patīk, ko viņi šogad ir izdarījuši. Tas feels tam korpusam atgādina vieglu sandstone efektu un ir fingerprint free materiāls, tobish to nospēķot iespējams tikai pa taisno maucot virsū speķi.

Foto pixelim ir as labs as bija,bet ir kārtīgi pielikts pie video. BeJJJdzot ir sakarīgs arī vidjiks.

Kopumā viss zaibis, bet man reāli nepatīk kā skan zem ekrāna skaļrunis, kad uz tālsarunas. IMO, tas ir tā biggest flaw. Mosh jāpierod, bet pagaidām liekas, ka njekatjit man tas, bet ņemot vērā to, kā es pavelkos uz tā dabriedušā ekrāna - beidzot ir SIMETRIJA (bezeļi all around ir vienlīdz resni) ar vienu punchhole, kas, manuprāt, ir labākais risinājums selfiicam stūķēšanai ekrāna, jo tas ne tikai netraucē, bet pat ir eye-candy atsevišķos spotos.

Vsjo, fanboy out
    Pussy Power

Par Iphone korpusa materiālu, jā var piekrist ir konkrēts fingerprint magnet.
    Nesen atklāju firmu Pitaka, kura taisa vāciņus telefoniem un citus aksesuārus:

https://www.ipitaka.com/pages/discover-technology

Nav lēti, bet kvalitāte ir topčiks.

Yuuu. Pitaka ir labs kantoris. Apple vienmēr ir coolaaks aftermarkets un šķiet Pitaka ir toptop no visa, ko esmu testējis. Esmu ņēmis gan keisus, gan lādētājus no viņiem. Man patika uz iphone X viņu magceisi. Ļoti kvalitatīvs produkts ar korpusaa iestrādātu metāla planku, kas tev ļauj to ērti autiņā uz magnēta uzmest.
    Tagad same shit ir arī priekš 12tā:
    https://www.ipitaka.com/products/mag...-for-iphone-12
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs

Atkal par 100 palielinājuši cenu, cūkas

Za to tagad var ņemt parasto 12 un baigi negruzīties par to, ka 12 pro labāks..

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    Nu hvz personīgi savam xs neesmu redzējis lagu ar 14osu.
    Aaa sory esmu novērojis, kad bača ir 1% - truba sabremzējas un izslēdzas.
    Bet es savas trubas instalēju ar clean install līdz ar jauna os versijas iznākšanas... upgreidojoties ir novēroti gļuki.
    Manam xs ar ios 14 arī gļuku nav, viss lido. Kopš nopirku (pirmajā dienā, kā LV oficiāli bija pieejams), visu laiku biju tikai apdeitojies (bez clean install), sākot no šippotā ios 12 līdz pat 14.1. Nezinu vai sakritība vai nē, bet ap to laiku, kad US sāka šippot iPhone 12, savam xs novēroju battery life kritumu, kaut arī screen time būtiski nemainījās. Neesmu sazvērestības teoriju cienītājs, bet šoreiz kaut kā aizdomīgi trāpīgs taimings Battery performance manam eksemplāram jau kādu pusgadu rāda 84% bez izmaiņām. Pēc tam arī pirmo reizi uztaisīju clean install (bez backupa), un kaut mazāko starpību ne ātrumā, ne lagošanā, ne battery life nenovēroju.

Nja, izskatās, ka no PRO jēgas nav nekādas.

Pagaidām izskatās ka ja ir vēlme nēsāt bez keisa - iphone 12 pro, ja ar keisu un negrib koncentrēties uz nakts photo tad mierīgi 12.

https://youtu.be/fQc2jW_A3ik

Labs tas 12tais (ne-pro) vispār nebūtu lomka pēc pro..easy call!
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs

Es tagad esmu pieradis, ka ir 2x kamera. Viennozīmīgi pietrūktu. Nav arī tā cenas atšķirība tik liela.
    Bet tiem 120 Hz tomēr bija jābūt.

90-120hz bija viennozīmīgi jābūt..tur nav attaisnojumu..tas ir kārtējais iphone divīzijas - "we dont give a ****, we still push it / sell it well..fck you all..bitch!" - gājiens ar zirgu. Manam "vecajam" Ipad pro 120hz jau ir kopš 2018.nov. Tas pats ar lādētāja neiekļaušanu. Žopinskis pārākais, bet redz pajāt - projected sales ir through the roof . Tas pats ar to fattest-notch kā risinājumu, kurš nu jau 3sho sēriju pēc kartas ir as FAT as it was - ne tikai tas iziet cauri, bet vēl ir pajoliņi, kas ņem un kopē to sūdu P_peles viņi ir ..es jau sen gribu bck to iphone land, bet nu nah man tik daudz kompromisu pieņemt @950-1150 Jevrikiem..
    Last edited by -JJ-; 4 Weeks Ago at 10:50.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs

Es gan domāju, ka tur ir problēmas ar piegādātājiem/ražošanu. Nevarēja dabūt 120 Hz displejus pietiekamā apjomā.
    Totāli nav loģikas tam lineupam šogad. Ne 60 herciem pro maxā, ne arī atšķirībai starp parasto/pro. Agrāk vismaz parastajā bija sūdīgs displejs, bet pro normāls, tagad pro sanāk principā tas pats parastais + zoom kamera.

Klau, bet tagad tak sanāk raustīt masku katru reizi, kad jāatbloķē telefons? Kaut kā stulbi.
    Baigi pierasts pie Apple Pay + iepirkšanās lietotnēm, maku vairs vispār nevelku ārā. Vēl gan neesmu nobriedis pavisam atstāt mājās, kaut kāda drošības sajūta kabatā

Pieredzējis lietpratējs hero's Avatar

Nils, tad tev AppleWatch vajag, nevajadzēs masku raustīt. ;]

Pieredzējis lietpratējs

Ir arī tas, bet rimi un maximas lietotnes tur neiedabūsi. Īsziņā atsūtītu pirkumu sarakstu apskatīties var, bet čakarīgi.
    Starp citu, man joprojām ir pašas pirmās paaudzes apple watch. Biju patīkami pārsteigts, ka atbalsta apple pay.

Es pagaidām vēl masku neraustu, ir 8+. Bet tas ir apsvērums.

Interesanti vai ir iespējams neredzēt kā salīdzinoši vizuāli lago 60hz ekrāns, kad esi 1-2 gadi lietojis 90hz - 120hz ekrānu? Man vienkārši viss ar 12to šķiet sagremojams,bet cik to testēju nu nevaru neredzēt to trūkumu..to būs grūti saprast, kādam kas nav ilgaicīgi jūzojis,bet šķiet tas nav iespējams..mosh atkal kādu laiku palielietojot 60hz tas pāriet,bet tā insta tas ir vnk kosmoss - katra epizode un ne tikai kaut kāds webpage scrolls liekas choppy /saraustīts un ar bremzi..jebkura animācija šķiet ne smooth..
    Last edited by -JJ-; 3 Weeks Ago at 22:39.
    Pussy Power

+

pa lielam vienīgais mīnuss jaunajos iPhone, manās acīs.
    to be fair, aifons ir smooth arī ar visiem 60hz, un ja tikai tas ir lietots - nebrīnos, ka tas nerausta esošajiem ūzeriem.
    jāpaspaida kādā veicī, tad var saprast. pašam nav sanācis. šamējos spaida daudzi, tad uzreiz vajag dezinficēt rokas.

edit: 2 mīnusi. otrais būs type-c neesamība.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)