Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011
Results 201 to 214 of 214

Thread: Raspberry Pi

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Kas pa ruteri? Kas notiek, kad no interneta atver nextcloud lapu - vai tā strādā?

Nebus problema, ka dns atbild rutera arejo ip adresi ko atverot no lan, atveras rutera konfig lapa? Man šķiet, ka to risināja ar hairpin-nat.

Rūteris ir LTC piešķirtais Technicolour TG789Lvn v4.

Pieredzējis lietpratējs hero's Avatar

uz 443 porta ir defaultā rūtera admin page, tāpēc arī atveras

Quote Originally Posted by hero View Post
    uz 443 porta ir defaultā rūtera admin page, tāpēc arī atveras
    Kur šito var pamainīt? Man nextcloud pusē(konteinerī) viss pa defaultu stāv, un pēc pamācības no Cloudflare/Nginx puses arī viss ir salikts.

Programmēju CNC smadzenes ar Raspberry Pi 4.
    Click image for larger version. 

Name:	_MG_5815_small.jpg 
Views:	79 
Size:	46.9 KB 
ID:	42989

Bet vispār ir ok priekš tādas cenas. Stulbi tas, ka nevar caur Raspberry imager salikt vairākus img failus uzreiz.

Varbūt kāds spēs palīdzēt ar kārtējo problēmu

Setaps: RPi 4B 4GB Ram kas griežās uz RaspberryOS + OMV, Seagate IronWolf 4TB draivs + Orico 3.5" drive enclosure, kam ir AC adapteris un ir pieslēgts pie strāvas.

Problēma: Jau izsenis, problēma bija tāda ka pēc kāda laika cietnis "aizmieg". Mainīju settingus, lai novērstu bet tas nepalīdz. hdpharm arī tika instalēts, bet nekas nemainās.

Ko šādās situācijās darīt? Pieslēdzot pašu prastāko 2.5" cietni kas barojas no RPi, viss notiek un varu dar

Manu šo pašu problēmu atrisināja šis.
    Code:
    hdparm -s 0 /dev/sda
    Es gan nezinu vai tas kaut ko maina bet man ir 2 tb ( 3.5'' ) ar šādu adapteri nevis drive enclosure.
    https://www.unitek-products.com/prod...o-2-5-3-5-inch

Ka tik tas nav kaut kāds ārējā cietņa kontroliera "power save" feature. To ar rpi nenovaldīsi. Man bija līdzīga problēma pirms vairākiem gadiem. Tā arīneatradu iespējamu risinājumu ar esošo dzelzi. Paņēmu nas un mapoju uz rpi. Un auzmirsu par šo sarežģījumu.

Quote Originally Posted by lexxx View Post
    Ka tik tas nav kaut kāds ārējā cietņa kontroliera "power save" feature. To ar rpi nenovaldīsi. Man bija līdzīga problēma pirms vairākiem gadiem. Tā arīneatradu iespējamu risinājumu ar esošo dzelzi. Paņēmu nas un mapoju uz rpi. Un auzmirsu par šo sarežģījumu.
    Man arī sāk krist aizdomas uz cietņa kontrolieri. Pieslēdzot pie Windas viņš arī mēdza aizmigt, taču ne tik ātri. Pa lielam, bija domāts ka RPi būtu domāts kā prasts "Plex serveris" ar qbittorrent funkciju, taču izskatās, ka Raspis būs īstermiņa risinājums un jāsāk krāt priekš īsta NAS
    Last edited by nekad; 3 Weeks Ago at 15:15.

Tups risinājums, ir ik pēc n sekundēm likt rpi nogrābztīties ap cietni. N ir 1/2 no laika pēc cik disks aiziet gulēt.

Protams, var pārtaisīt mikroskopu, lai ar to var dzīt naglas. Bet var paņemt vienkārši āmuru.

Tajā pašā pleksī var sakonfigurēt to, ka tas veic mediju skenēšanu kaut katras 10 minūtes, un ie reizes arī veiks diska darbības. Bet vai tas tiešām ir tā vērts?

Hei!
    Rasberisti, iesakiet kādu usb lādēšanas hub lai nav visu laiku 4 rozetes aizņemtas.

Anker powerport 10. Nav gluži jaudīgākais, bet piemērots usb lādējamu gadžetu barošanai.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)