Page 124 of 124 FirstFirst ... 2474114120121122123124
Results 2,461 to 2,468 of 2468

Thread: Videokaršu jaunumu apspriešanas topiks

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    Vienkārši Facebook Marketplace atradu lētu pa 550Eur, karte bija pirkta uz firmu.
    Paņēmu patestēt ar Afterburneri, 1x gan man viņa nokārās, bet to domāju ka bija problēma ar pašu kompi. Ieliku citā 2h nostrādāja bez probēmām, ar temp arī nebija problēmu.
    Bet gan jau es viņu nopirku pusbeigtu. Darbināju viņu ar Razer Core X, tad ik pa laikam kārās nost dzenājot spēles.
    es saprtu ka FB, jautājums par firmas nosaukumu kas nāca Tev pretī. paldies.
    Ja sūtat man kādu piedāvājumu, lūdzu pierakstīt arī savu kontakttelefonu, lai varu jūs ātrāk sadabūt rokā.

Quote Originally Posted by Slammer View Post
    es saprtu ka FB, jautājums par firmas nosaukumu kas nāca Tev pretī. paldies.
    dato.lv

Pieredzējis lietpratējs

un kartes ražotājs?

man aizvēsturiskos laikos šādi upgreidoja asus 7950gx2 uz asus 8800gtx, kad pirmā gada laikā nomira.

Quote Originally Posted by Maxal View Post
    un kartes ražotājs?

man aizvēsturiskos laikos šādi upgreidoja asus 7950gx2 uz asus 8800gtx, kad pirmā gada laikā nomira.
    Gigabyte

Man atkal ir bijusi ļoti laba pieredze ar powercolor RMA supportu (faktiski beigta EU ebay karte tika upgreidota pret nākošo h-end).
    Ja ir iespēja, vienmēr izvēlos to zīmolu pāri citiem.
    Arī ceļā uz finansiālo neatkarību Tev būs jāmaksā savs "exit tax" un, visbiežāk, tie būs Tavi vecie draugi.

Sākumā mēģināju pa tiešo ar Gigabyte supportu, bet tie teica ka jāvēršas pie pārdevēja un tālāk tas taisa RMA. Jo garantija atšķiras no preces piegādātāja.
    Komunicējot ar dato.lv teica ka labāk caur viņiem taisīt, iktā teica ka kāds klients taisījis RMA pa tiešo atteica garantiju.
    Pārsteigts ka jaunu karti dabīju nedēļas laikā.

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    Vienkārši Facebook Marketplace atradu lētu pa 550Eur, karte bija pirkta uz firmu.
    Paņēmu patestēt ar Afterburneri, 1x gan man viņa nokārās, bet to domāju ka bija problēma ar pašu kompi. Ieliku citā 2h nostrādāja bez probēmām, ar temp arī nebija problēmu.
    Bet gan jau es viņu nopirku pusbeigtu. Darbināju viņu ar Razer Core X, tad ik pa laikam kārās nost dzenājot spēles.
    Jeb arī pats piebeidzi barošanas ķēdes ar afrerburner
    Ja tas nebija high end gala modelis, tad tā mēdz notikt

Pieredzējis lietpratējs MMGA's Avatar

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Jeb arī pats piebeidzi barošanas ķēdes ar afrerburner
    Ja tas nebija high end gala modelis, tad tā mēdz notikt
    Tev ir arī kāds pētījums, kurā pierādīts, ka Afterburneris var piebeigt GPU barošanas ķēdi?
    Ryzen 5 5600G, Arctic Liquid Freezer II 240, Gigabyte B550M AORUS PRO-P, GV-R665XTEAGLE-8GD, Patriot Viper 4 DDR4 16GB CL16 3200 MHz (PV416G320C6K), WD SN730 256GB, Be Quiet! Pure Base 500, Be Quiet! Pure Power 11 600W

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)