Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 23 of 23

Thread: Thermaltake Core P5 siena montēt būvēt baļķis (wall mount build log)

Man mājās ir dzīvnieki un dators (plika pamatplate) stāv uz sābwoofera, vakarā būs bilde.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Quote Originally Posted by fubar View Post
    Ej uzreiz uz hard un liec akrila trubas, ko sākumā gribēji! Būs ne tikai sagriezti, bet arī apdedzināti pirksti, daudz, daudz izniekota akrila, bet- kad beidzot būs rezultāts- nenožēlosi Ā, un par fitingiem, ir praksē pierādījies, ka tie ar vienu lielu trubas tipa blīvējumu ir daudz drošāki par tiem ar diviem vai pat trijiem O-ringiem. Aļikā ir labi un skaisti, milzīga izvēle, bet neņem krāsotos, tikai anodētos. Sākumā turējos pie iecienītā Alphacool, bet tad sapratu, ka nav jēga maksāt 2-3 reizes vairāk un vēl mocīties, meklējot, kur dabūjami, un citreiz ilgi gaidīt nākas, kamēr stokā.
    dzese vēl priekšā, un tieši tā, gribu uzreiz hard tubes un ņemties ar locīšanu nevis mīksto cauruli, ar ko kaimiņš degvielu zog. pagaidām vēl ar vadiem jātiek galā.

šodien nocēlu, samērīju vadiem garumus, lai rīt vismaz vienu pusi + sleeve var sataisīt, otru pusi taisīšu tad, kad būs izlocīti utt. pieliku AIO ar drukāto bracketu un kā saka negaidīti ierāvu zāģi. tā kā uz tiem stieņiem nav neko paredzēts likt, tikai galā stiklu skrūvēt, tad fails ir ar I/O bracketu, pret kuru atduras. pietrūkst mazs gabaliņš, bet gan stingri turas, gan izskatās diezgan ok. atstāšu šādi, bet nu nebija pat prātā ienācis, ka tā notiks. silto gaisu patīkami pūš uz augšu nevis kā iepriekš uz sānu, lai GPU varētu raut atpakaļ iekšā. pats AIO tiešām plug and play. pieskrūvē aizmugures bracketu, pieskrūvē AIO pie CPU, iespraud argb un 4pin un viss notiek. nu, protams, mirstīgajiem būtu vēl pie keisa ar pāris skrūvēm jāpievelk. bet nu install ziņā salīdzinot ar MasterLiquid ML360 ILLUSION, ko brālim uzdāvināju un pats skrūvēju, ir kā diena pret nakti.

vienīgi nepatīk tas, ka nevarēja visu likt otrādāk, ar ieeju radiatorā no labās puses, jo tagad sanāk visi vadi iet pa priekšu nevis aizmuguri. kad likšu savus vadus, tad laikam tomēr rotēšu visus 3 FANus pa 180, lai vadi iet aizmugurē. Ā un šodien atnāca aliexpress 38mm 6-32 skrūves, ļoti ātri piegādāja, tā kā nesanāca īsti gateris ar 32mm skrūvēm, kuru galviņās ieskrūvētas citas skrūves.

pievienoju arī dažas bildes, lai paliek arhīvam:
    Click image for larger version. 

Name:	pc1.jpg 
Views:	53 
Size:	142.0 KB 
ID:	44313Click image for larger version. 

Name:	pc2.jpg 
Views:	54 
Size:	138.4 KB 
ID:	44314Click image for larger version. 

Name:	pc3.jpg 
Views:	49 
Size:	129.8 KB 
ID:	44315Click image for larger version. 

Name:	pc4.jpg 
Views:	53 
Size:	222.1 KB 
ID:	44316

EDIT: un ar šādu setupu (212 EVO vietā AIO, kas pūš gaisu uz augšu) man GPU temp ir nukritusi par 13 grādiem. Pie 99-100% konstanta GPU usage, tāda paša boosta kā vakar, respektīvi tā pati spēle, tie paši settingi. CPU temp man nekad nav interesējis, kopš no 7700k pārkāpu uz 9900k, temp spēlēs nekad nepārsniedz 60 grādus, tagad izskatās, ka lēkā no 45 līdz 55, gan jau visu laiku ļurkājot FANu ātrumu. kad pabeigšu ar vadu pārlikšanu un cable management, tad uztaisīšu savu curve un gan jau temo nelēkās. bet par GPU temp prieks, GPU FANi griežas mazāk, temp zemāki un boosts ir tas pats, kas bija līdz šim.
    Last edited by sn1per; 01-28-22 at 23:28.
    Thermaltake Core P5 * ASUS ROG Maximus XI Hero Z390 * G.Skill Trident Z Royal 2*16GB 3600Mhz CL16 * i9-9900k & hyper 212x * Samsung 960 EVO NVMe * WD BLACK SN850 NVMe * AORUS 3080 Ti XTREME * Logitech G700s * Steelseries Apex Pro TKL * Steelseries Arctis 7 wireless

pamēģināju uztīt pirmos vadus (4pin+8pin CPU).
    vadi ir jūtami resnāki, bet spriežot pēc drukātajām cable combs, tad kopējais resnums īsti nav mainījies. "veci" 1.024 kvadrātmilimetra vadi (18AWG), kurus mainu pret jaunajiem 1.450 kvadrātmilimtera (15AWG) vadiem, vēl ar paša vada izolāciju un plastmasa apvalku izmēros ir tikai par 10% šaurāki. bet uz izjūtām - ja veco locīt varēja kā striķi un pa lielam turēt viņus stingri varēja tikai ar cable combs vai šujot kopā, kā to izvēlējos es, tad 15AWG vadus var locīt kā vadus, attiecīgi viņi vairāk mēģina saglabāt formu arī bez iestiprinišānas. no "tehnikas" nekas īsti nemainījās, es pat teiktu, ka resnāko vadu ir vieglāk ievilkt tajā sleeve kā plānāko, jo plānie sāk locīoties, ja centies to darīt ar spēku.

cable combs izdrukājās ļoti labi, nu tā, ka pārsteidzoši labi. un man ļoti paveicās, ka šādu filamenta krāsu biju nolicis malā un neizmantoju, jo man patīk cik viņa vienlaicīgi ir redzama un neuzkrītoša.

vecais 8pin CPU bija 30cm, šo tēmēju uz 24cm, bet pēc izlocīšanas varu sagaidīt kaut kur 20cm. pamatojums ir diezgan vienkāršs, man keisam otrā pusē ir tāda kā panna, kuru var uzskrūvēt virsū vadiem + kas kalpo arī kā HDD turētājs. 30cm vads man sanāca tieši pannas apakšā, attiecīgi tieši tur, kur sanāk spraust īstajā PSU vadā. tad nu bija izvēle taisīt nedaudz garāku vai tieši īsāku, jo tā panna ir 4cm.

šoreiz arī izvēlējos pamēģināt citu metodi. iepriekš gāju pēc metodes, ka katrs 90 grādu izliekums ir apmēram 0.5cm papildus garums ārējam vada diametram, attiecīgi CPU spraužas no priekšas iekš MOBO un tad taisa 270 grādu izliekumu un starpība ir 1.5cm. toreiz man sanāca diezgan perfekti ar aprēķiniem un šašujot vadus neparādījās atstarpes vai tieši otrādāk, par īsu kaut kur. tagad var redzēt, ka ar cable combs, kas ievieš distanci starp vadiem, man vienāda garuma vadi tagad ar izliekumu 3/4 apļa (270 grādi) beigās izskatās uz apmēram 2.5-3cm starpību. bildē īsti nevar redzēt, izskatās daži vadi pat 4cm, bet reāli tur vienkārši apvalki tika nogriezti tālāk. labāk lieku centimetru nevis raudāt, ka pietrūkst.

bildes, protams, sūds, jo ir slinkums regulēt gaismu tā, lai baltais fons ir balts nevis dzeltens, bet nu šeit es gribu arhīvam saglabāt build procesu, smukas bildītes varbūt būt pašās beigās.
    Click image for larger version. 

Name:	vads1.jpg 
Views:	38 
Size:	168.5 KB 
ID:	44320Click image for larger version. 

Name:	vads2.jpg 
Views:	33 
Size:	50.6 KB 
ID:	44321

kopumā man patīk 15AWG izvēle un XTC sleeves no MDPC-X. vadus ir vieglāk ieveidot formā, tie ir stingrāki un resnāki, kas mums, vīriešiem, ir svarīgi.
    Thermaltake Core P5 * ASUS ROG Maximus XI Hero Z390 * G.Skill Trident Z Royal 2*16GB 3600Mhz CL16 * i9-9900k & hyper 212x * Samsung 960 EVO NVMe * WD BLACK SN850 NVMe * AORUS 3080 Ti XTREME * Logitech G700s * Steelseries Apex Pro TKL * Steelseries Arctis 7 wireless

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread