Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789
Results 161 to 163 of 163

Thread: Tiem, kas iehavājuši Samsung S22 Plus/Ultra, S23 Plus/Ultra

Pieredzējis lietpratējs MMGA's Avatar

Tev bija arī kaut kāda doma, kaut kāds savs viedoklis vai tikai ne pa ķeksi teikums?

Starp citu, kā selling pointu 23. ultrai Samsū liek uzlabotu video stabilizāciju. Kāds, kuram ir gan S22 Ultra, gan S23 Ultra var par šo iedot feedback?

Prezentācijā video, kas ķipa ar S22 uzņemts, bija tik nestabils kā ar budžetnieku būtu filmēts un diez vai realitātei atbilst.

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    es pieļauju, ka tāda 23šā ultra rokā labāk guļ par tādu 14proMaxi, lai gan tur svarīgi kā izsvarota tā truba,
    Par šo no savas puses varu piebilst, ka lielie iPhone labāk ieguļ rokās kā šie Samsungi. Nav ne jausmas, kāpēc. Samsungiem tagad malas ir kantainĀKAS kā iepriekš, bet nav tik taisni "nogrieztas" kā iPhone - uz čuju ābols rokā jūtas labāk. Protams, uzlabojums pret iepriekšējiem ir - nav vairs sajūta, ka spogulis no rokas izslīdēs.

Un tas no manas puses nāk pēc tam, kad aizdomājos cik salīdzinoši neērtāk ir turēt lielos iPhone, jo ikdienā lietoju mini.
    Ryzen 5 5600G, Arctic Liquid Freezer II 240, Gigabyte B550M AORUS PRO-P, GV-R665XTEAGLE-8GD, Patriot Viper 4 DDR4 16GB CL16 3200 MHz (PV416G320C6K), WD SN730 256GB, Be Quiet! Pure Base 500, Be Quiet! Pure Power 11 600W

Interesanti, ka mēs te pilnā jaudā apspriežam S23, kamēr GSMarena saka, ka relīze tikai pēc 3 nedēļām.

Quote Originally Posted by Instigater View Post
    Interesanti, ka mēs te pilnā jaudā apspriežam S23, kamēr GSMarena saka, ka relīze tikai pēc 3 nedēļām.
    Interesanti, gan tet, gan lmt, jau prezentācijas laikā rādīja, ka iekārtas ir veikalos uz vietas.
    Es savu dabūju jau nākamajā dienā pirms pusdienlaika.

Bet nu, lai ko citi teiktu, ka nav baigi improvement? Ko tad revolucionāru gaidījāt īsti?
    Šobrīd pārsteidz tikai vidējā klase ar uzlabojumiem.

Es jūtu uzlabojumus.
    Pirmkārt, cik smooth viss darbojas, gan web, kad app instalācija.
    Gan kameras darbība un kā apstrādā foto. (tāpat pie pirmās izdevības likšu gcam portu).
    Jā, gaidīju ātrāku uzlādi.
    Es pat pārejot no s9 uz s10e vai pat no s10e uz s22 (vienīgi kaifs bija par ekrānu un 120hz) nejutu tādu uzlabojumu, ka tagad no s22 uz s23+.

Baidījos par izmēru pēc s10e un s22, bet tik ātri pieradu, ka sāku jau nožēlot, ka ultru nepaņēmu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)