Results 1 to 14 of 14

Thread: 1440p IPS Gaming Best Value

Default 1440p IPS Gaming Best Value

Izskatās, ka ir jauns value champ. Gigabyte M27Q.
    1440p, IPS, regulējama kāja, 170Hz, Freesync.
    Viss par 300-400 eiro (nav vēl nostabilizējušās cenas LV veicīšos).

Iepriekš šķiet labākais šādā kategorijā bija Viewsonic VX2758-2KP-MHD, bet tam nebija regulējama kāja.
    Vēl metu acis HP X27i, bet tam bija diezgan šausmīgs bleeding.
    Gribēju tikai padalīties ar atradumu, varbūt ir vēl kāds worthy contender?

nopirku LG 27GL850 -B 400 eru ir ok ņemot vera ka man visas mantas ir uz islaicīgu palikšanu
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

Nedaudz lētāka versija un tikpat laba - Gigabyte G27Q-EK

https://www.gigabyte.com/Monitor/G27Q#kf
    Gamers don't die, they respawn!

Un pieejama dateksā par 314 eiro
    Cik saprotu, M27Q labāks ir 170Hz vs 144hz un KVM, kas man likās riktīgi interesanta fīča, ja ir specific use case.

Šim kanālam ir reviews par abiem monitoriem...
    Tam dārgākajam ir arī daudz labāks input lag un response time.

Es laikam sagaidītu kad būs pieejams un ņemtu to dārgāko - M27Q

Last edited by Luckyone; 12-05-20 at 15:16.

Pirms pāris dienām to G versiju pasūtīju pa 250 ar kaut ko no maxtrade ex. luxnet.lv. Par tādu cenu es domāju to M pagaidām nesagaidīs, bet ja vajag tās extra features, tad, protams.
    Gamers don't die, they respawn!

Njā, redzu Maxtrade 256 eiro. Neslikti, ļoti neslikti.
    Es gan laikam pagaidīšu kad būs kādā vietējā nodokļu maksātāju bodītē.

Quote Originally Posted by Luckyone View Post
    Njā, redzu Maxtrade 256 eiro. Neslikti, ļoti neslikti.
    Es gan laikam pagaidīšu kad būs kādā vietējā nodokļu maksātāju bodītē.
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

Čoms paņēma Gigabyte M27Q no Eltek.lv kad atnāks iemēģināšu arī es, pats arī plānoju pāriet uz IPS 1440p 144hz+ , ja kādam interesē var atmest cenas piedāvājumu PM par Dell U2713H 27inch IPS 60HZ ļoti precīzas krāsas es esmu īpašnieks kopš pirkšanas brīža 2014 un Benq XL2420Z 24inch 144hz TN reti dzenātas spēles.

Smieklīgi, jo tieši tanī dienā meklējām 1440p gaming monitoru un paralēli KVM switch sākumā atradu G27Q, jau bija ielikts iekš groziņa un kad sāku meklēt KVM switch nejauši ieraudzīju M versiju - WIN / WIN sanāca.
    Dell 5285 / i7 7600U / 16gb / SSD RC100 240gb + 256gb

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

@sarkanodze, let me know kad pārdod LG. Esmu uzsēdies uz LG monitoriem un TV pašlaik - favorite!

Lenovo G27q-20 ir labs variants par savu cenu kad pirku bija 299 eiro pat lētāk nekā ViewSonic VX2758-2KP-MHD kurš toreiz maksāja 325 eiro, un skaitījās labākais p/p 1440p IPS gaming monitors.

27'' 2560x1440, IPS, 165Hz, G-Sync, FreeSync, 400 cd/m², regulējams augstums un leņķis, stabila kāja, šķiet atbalstīja arī 10bit uz 120hz. Par laimi nav ielikuši iebūvētos skaļruņus.

Overdrive lietoju 3ms (Extreme Mode) cik palicis atmiņā tad šis ir labāks par ViewSonic VX2758-2KP-MHD 165hz pret 143hz response liekas labāks uz Lenovo pie zemākiem hz ir arī G-Sync atbalsts.
    Last edited by Krit; 09-12-21 at 01:01.

Pieredzējis lietpratējs tomy91's Avatar

Pavasarī arī pacēlu šo pašu Lenovo G27q-20. Par kvalitāti un fīčam šajā cenu kategorijā sūdzēties nav pamata, viss līmenī. Bet no ergonomikas viedokļa gan jārēķinās ar 2 niansēm. Pirmkārt tam ir milzīga V veida kāja bez swivel, kas uz maza-vidēja izmēra galda sagādā problēmas normāli iekārtot darbavietu, it īpaši ja ir 2 monitoru setaps. Zinu, zinu - var nopirkt VESA mount, bet tas ir papildus $$ par fīču, kas nedaudz dārgākiem modeļiem jau ir stokā. Otrkārt besī aizmugurē novietotās pogas (t.sk. power) - it kā jau ikdienā izmantot nevajag, bet tā kā man viņš ir kā kreisas divu monitoru setapā (jo labajā malā kāja traucē pelei un mousepad), tad tikt klāt pogām ir kā operēt mandeles caur di*su. Ja nebūtu bijusi iespēja dabūt par sviestmaizi, tad noteikti aspvērtu domu piemest kapeikas priekš Dell S2721DGFA, kam ir padomāts arī par ergonomisku statīvu + klāt USB hub.

P.S. Par 1. postā minēto Gigabyte M27Q ir diezgan daudz sūdzību, ka panelis izmanto BGR subpixel layout nevis ierasto RGB, tāpēc teksts attēlojas izplūdis. rtings.com saka, ka risinājums ir montēt ekrānu otrādi, vienīgi input lag pieaug no 3.2ms līdz 15.1ms. Sekojot P-GM barokļu epopejai, nebūtu brīnums, ka Giga rūpnīcā vnk otrādi paneli uzstādījuši.

Jap, sūdzības ir, bet uz manu aci Windows tiek galā ar BGR (nezinu, varbūt man ace nokalibrējusies, bet atšķirību neredzu).
    Uz Mac'a gan ir bēdīgāk - tur viss liekas blurry.

That being said, tas M27Q bija labs value pirms vairāk kā gada, I'm pretty sure, ka šobrīd būs labākas alternatīvas.

Quote Originally Posted by tomy91 View Post
    Ja nebūtu bijusi iespēja dabūt par sviestmaizi, tad noteikti aspvērtu domu piemest kapeikas priekš Dell S2721DGFA, kam ir padomāts arī par ergonomisku statīvu + klāt USB hub.
    Cenas mainās kad pirku šo arī izskatīju citus modeļus ieskaitot Dell S2721DGFA. Kurš pēc hwu review bija pirmajā vai otrajā vietā no labākajiem 1440p ips monitoriem tanī brīdī. Agrāk vispār pirku tikai dell, bet šim cena toreiz bija ap 420 eiro kas ir vairāk nekā 1/3 no visa monitora cenas, ja salīdzina ar Lenovo. LG bija nedaudz lētāks, bet ar 144hz. Uz Gigabyte arī skatījos, bet BGR automātiski atgrūda no pirkšanas. Beigās izvēle bija starp šo un HP X27i izvēle krita par labu Lenvo, jo nedaudz lētāks un 165hz, 144hz vietā. +HP kā firma nekad nav patikusi nez kas viņiem tur ir ar monitoriem varbūt nav tik traki.

Vispār ne Lenovo G27Q-20 ne ViewSonic VX2758-2KP-MHD nebija praktiski neviena normāla review tajā brīdī kad tikko iznāca šie monitori nācās ņemt uz dullo. Kādreiz pirms gadiem diviem/trīs 27" 1440p, IPS, 144hz sākās tikai no 450 eiro tad tagad jau var atrast modeļus ap 280 eiro tas pats HP X27i varbūt ir vēl kāds jauns parādījies nēesmu sekojis līdzi.
    Last edited by Krit; 09-13-21 at 15:21.

Es arī uz to HP metu acis, bet kaut kādi reviews un bildes Amazon reviews galīgi daudzsološi neizskatījās.
    Bija bilde ar backlight bleed tādu, kā slikti metas.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)