Results 1 to 9 of 9

Thread: Opera nelaiž EOZā

Default Opera nelaiž EOZā

Ar Operu vairs netieku EOZā(konfidencialitātes kļūda),vispār pusi saitus ver vaļā,pusi figu.Piemēram ziņas-Jauns.lv,NRA atļauj,LA,Sportacentrs.com neļauj.:apjucis::Uzliku Chrome,lamājas ar sarkanu(nav droša),bet ielaiž.Safe modē novilku dr.Web,izvilku neta drāti: D,noskannēja-neko neatrada.Kas tur varētu būt(vakar bija,tagad skuju)? Un tagad laikam nerāda arī emojus : doh:

Datums un laiks pareizs datoraa?
    [Pending]

Kāds konkrēti ir šis paziņojums?
    Nekrokot tālāk, mans pirmais minējums- https://letsencrypt.org/docs/dst-roo...eptember-2021/ (ko gan visdrīzāk arī nevarēsi atvērt). Kaut kādos gadījumos Windows nesaprot korekto chainu, bet tur storē veco/expired/pašparakstīto sertifikātu. Tas jāizmet, lai savelk kopā derīgo chainu.
    Īsāk sakot, atver caur certmgr savu lietotāju sertifikātu stori un iekš Trusted Root Certification Authorities atrodi "DST Root CA X3". Izdzēs. Tad laikam vienkāršākais būtu reboots un cerība, ka nerunāju muļķības. Jebkurā gadījumā - sliktāk tas nepadarīs.

Gan Opera,gan Chrome saka-savienojums nav privāts.Chrome parāda pogu"papildus",caur to tiek uz linku.Opera nekā. Un eoza emoji ar nerāda vairs.

Pamēģini hsts cache iztīrīt. Tam balkus bija arī kkas līdzīgs cērt pinning-am
    Neviens nav mūžīgs, arī mona līza lēnām sadalās ...

Es uz MacOS līdzīgu drazu uzrāvos. 30.datumā beidzās LetsEncrypt DST root sertifikāts, bet browseris ļoti uzstājīgi neredz jauno ISRG root certu, tjipa sertifikācijas ķēdi iekešojis un vaļā nelaiž. A prikols ta tāds ka konkrēto hostu es vispār uz Mac vaļā nebiju vēris.

Pirmo reizi uzraujos uz šitādu ***ņu, protams, MacOS.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Visi iPhone, kuru īpašnieki neskrien līdzi update uz šo uzrāvās. Dīvaini, ka iPod bija tikai viens. Un pat update uz svaigāko iOS nelīdzēja. Tikai noņemt rociņām sertifikātu un čerez ž...u iebarot jauno.
    Mums 11-12 ierīces salasījās.

Tas saits, kurā es saskāros, laikam ilgi cīnījās ar MacOS un beigās pateica nu i nafig - nomigrējis tagad uz ZeroSSL sertifikātu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)