Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 24 of 24

Thread: facebook marketplace - no UK daudz pirkt gribētāji

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Bračkam uzradās pircējs - no sērijas Ahmeds Allahs feisbukā. Šis sākuma arī domā, ka metiens, jo grib lai sūta ar pakomātu.
    Beigās tas čalis (melnais) tiešām IRL Rīgā parādījās un par skaidrīti nopirka preci.

Quote Originally Posted by ORiONz View Post
    Bračkam uzradās pircējs - no sērijas Ahmeds Allahs feisbukā. Šis sākuma arī domā, ka metiens, jo grib lai sūta ar pakomātu.
    Beigās tas čalis (melnais) tiešām IRL Rīgā parādījās un par skaidrīti nopirka preci.
    klasika. iznjeemumi apstiprina likumsakariibas :>
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    dolbaku saraksts - Hrjum, Monstrs, nabukoo, junkmail, Kaspars, deff_ins. Instigater, maarells
    okupantu kroplji - kart, Hrjum, znatok

Quote Originally Posted by ORiONz View Post
    Bračkam uzradās pircējs
    Pārdevi bračku?

Netālu no manis idieši padaudz (mācās turībā) un pieteicās ka pēc nedēļas pirkšot laptopu. nedēļu čakarēja prātu, ka brauks un pirks bla bla bla. Es ar vēsu prātu un pieklājīgi- jā, jā, jā. Bet reāli pēc nedēļas piebrauca 4 indusi ilgi un dikti pētīja, piedāvāja pārskaitījumu, teicu nē tik kešā. Nu ok, iedeva man 2x200€, viss tas mazliet aizdomīgi likās. Atnāku mājās, salīdzinu ar savu 200nieku- dažādi! Domāju- zašebis , bet gugle pateica ka viss ok- ir jaunās banknotes un vecās.

Man pirms gada viens no UK rakstīja, ka grib pirkt manis izlikto kameru par lielāku cenu nekā es gribēju. Teica, ka UK viņas ir 40% dārgākas nekā mana cena, domāju 100% scam, pārāk saldi. Paskatījos Ebay pārdošanā esošās un pārdotās un patiešam viss bija vidēji 300-400eur - savai cenu liku 550eur un neviens 3 mēnešu laikā pat nepainteresējās.
    Gigabyte M27Q, InWin 303, EK dual rad custom loop, Corsair Commander PRO & 2xLightning Node, Ryzen 3600x, 32gb, RTX3080, 1tb/512gb EVO Plus, 500gb EVO, 2x4tb WDred, RM850x, Logitech G604, G810, G933

Asus Zephyrus G14 5900hs, 32gb, RTX3060, 1TB, Logitech G602

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)