Results 1 to 14 of 14

Thread: dzeses siltummainja tiiriisjana

Default dzeses siltummainja tiiriisjana

heh, pa paalim neatradu labaaku vietu, kur paraudaat :>
    zinu, ka iznjemot dazjus indiviidus (kaspars. instignater utl.) sjeit apgrozas zinosji cilveeki))

jautaajums tiesji par dzesi :>

ir autoklaavs, kuram siltummainji aukstaa uudens pusee aizaugusji ar ruusas un kalkja maisiijumu. paara reizes tiiriiju plates ar ruupniecisko karcjeri, bet! tas suuds uz neruusosjaa teerauda plateem aug arvien vairaak. vai ir kaada kjiimija, kura speej to uzaugumu atmiekskjeet no plateem?

bardzo dzenkuje par sakariigiem ieteiumiem)
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    dolbaku saraksts - Hrjum, Monstrs, nabukoo, junkmail, Kaspars, deff_ins. Instigater, maarells
    okupantu kroplji - kart, Hrjum, znatok, zRM
    cilveeki ar absoluutu un neaarsteejamu idiotismu - Instigater

Kaut arī parakstā, bet poh.

Esi mēģinājis kaut ko šādu - https://www.ama zon.de/-/en/Berbner-Remover-Contact-Corrosion-Protection/dp/B07D9PHVBD
    Vai arī no situācijas var pamēģināt brake cleaner - vismaz auto izpūtu visu motortelpu un visu skaisti nosausina un visa šļura nost. Apskatē pat meklēja kur piesieties

ne velti parakstaa... tu sniedz savus veertiigos padomus pat minimaali nesaprotot, par ko vispaari teema... turpini puust auto motrtelpu, ja tas tev padodas..,
    dolbaku saraksts - Hrjum, Monstrs, nabukoo, junkmail, Kaspars, deff_ins. Instigater, maarells

Pieredzējis lietpratējs

varbūt pamēģini ar sauso ledu!

ideja nav suudiiga, izplesjanaas termokoeficienti vareetu buut dazjaadi un tie uzaugumi, teoreetiski, vareetu atlekt no plateem. tikai jautaajums ir procesaa? kaa man to atdzeseeto co2 ieberzt tajaas siltummainja plasju rievaas, neapsaldeejot visus savus orgaanus?

palasiiju, skan labi)
    paldies par info. meegjinaasju risinaat procesu tiesji sjaadi. hz, kas sanaaks, tad redzees. atrakstiisjos)

Kas ir kaļkakmens un rūsa un kas abiem nepatīk, bet vairums metālu izturēs? Skābe! Etiķskābe pat koncentrēta varētu būt par švaku, bet var mēģināt, ja vēl to visu ieliek ultraskaņas vannā, tad vispār jānāk arī ar etiķskābi.
    Nezinu, cik Tev liels tas siltummainis, bet pieredze saka, ka veikalā nopērkamā Kvadro produkcija vannas istabas tīrīšanai darbojas pat gana efektīvi.

40 nerzjas plates 400x700. kaada veel, naher, ultraskanjas vanna? O_O
    attieciibaa uz skaabeem - ja plates buutu no zelta, es nekaveejoties izmantotu kaadu no neorganikas skaabeem :>
    savukaart organiskaas skaabes(etikjskaabe, skaabenjskaabe, etc.) daudz maz efektiivas vareetu buut augstaa temperatuuraa... kur to hrenju visu vaariit etikja esencee - nevaru iedomaaties :>

incanti, kamdeelj manos topikos aktivitaati izraada parakstaa esosjie?... laikam karma, mhhhh

Industriālos siltummaiņus, ņeržas, bronzas, kapara caurules un lamiles tīra ar sālsskābi un iekārtu kas dzenā šurpu-turpu no abām pusēm.Man pazīstams katlumāju apsaimniekotājs sen iedeva kadus 6litrus. Personīgi es tajā briesmā peldinu aeratorus jaucējkrāniem kas pēctam paliek kā jauni un visādus filtrus augstspiediena mazgātājiem kas nāk servisā( pludiņus e.t.c) bet jāstrādā ar to dranķi ļoti uzmanīgi tvaiki arī niknie nāk. Nezinu cik man % bet zinu ka depiņā un abc točna var nopirkt litrīgu pudeli ar 28-34% ja neatrodi nekur, vai gribi pamēģināt varu drusku uzdāvināt no savas kannas.

^^^ ar šo skābi es flīzes un ķieģeļus no cementa nošmulējumiem esmu tīrijis - noēd/notīra ok

Piekrītu par sālskābi.Nekas tik labi neuzveic kaļķi kā šis produkts.Tiesa jābūt ļoti uzmanīgam,neieelpot,nešļakstīt uz adas un acīs.Lietot tikai brīvā dabā,vai super labi ventilējamā telpā.Ja pareizi atceros,tad varēja iepirkt te; https://riga.pilseta24.lv/katalogs/i...veikals-148765

Pieredzējis lietpratējs dust's Avatar

Ieliec apdeitu Ķirzak

apdeits sekojosjs... tiiriisjana ar smilsju/sodas struuklu tika pameegjinaata uz sempljiem un bojaa virsmu. tiiriisjana ar sausaa ledus struuklu tika atmesta deelj kosmiskaam izmaksaam. tika paarbaudiita kaucjkaada daarga itaalju kjiimija un kuj) sjobriid atkal tika nobraukts ar ruupniecisko karcjeri. naakamreiz laikam vienkaarsji meerceesju kokakolaa vai vaariisju etikja esencee ieksj elektriskaa klaava...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)