Page 152 of 152 FirstFirst ... 52102142148149150151152
Results 3,021 to 3,040 of 3040

Thread: iPhone

Skaisti uzkārās ipadOs beta:

Nogļukoja tā ka nokārās touch apkārt malām un uz izslēgšanas ieslēgšanas pogas turot ir siri. Pa vidu ekrānam touch viss strādā, bet nu arī tā gļukaini.
    Rezultāts sekojošs nevar izslēgt (parādās izslēgšanas poga, kuru nevar pavilkt, nevar pārslēgt programmas) jau visu nakti uzliku FB lai spēlē video nonstop
    Uz dienas beigām izskatās ka nosēdināšu baču

Pieredzējis lietpratējs Dzintars's Avatar

Paprovē šo, var restartēt bez tačskrīna.
    https://support.apple.com/en-gb/guid...955c007/ipados

Quote Originally Posted by Dzintars View Post
    Paprovē šo, var restartēt bez tačskrīna.
    https://support.apple.com/en-gb/guid...955c007/ipados
    Paldies par info, izlādēju ar video
    Pirms tam skatījos kkādu youtube, nesanāca kā tur bija, bet tagad pamēģināju šis apple variantu - testam strādā.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Apple releases iOS 16 beta 5 to registered developers, here’s what’s new
    https://www.xda-developers.com/ios-16-beta-5/amp/
    Last edited by -JJ-; 08-08-22 at 23:56.
    Pussy Power

Beidzot ir salabots gļuks ar ne-stock klavieru crashiem
    Bāčas % gan IMO tāds max fuggly risinājums..
    https://www.theverge.com/2022/8/8/23...ge-ios-16-beta
    Last edited by -JJ-; 08-09-22 at 11:38.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Pēdējā public beta nogrāva skaļumu sarunas laikā - sarunas biedru var teikt, ka nedzird. Neatkarīgi vai mob.zvans vai jebkādā citā aplikācijā.
    Te nu bija - vajag tikai 3 dienas izvilkt, kamēr jauns telefons atnāk, bet pat tad ābols pievīla

Pieredzējis lietpratējs

Tās kameras irl ir frickin milzīgas Ar vāciņu gan to nejūt.
    Pie pilla pierod momentā.

Quote Originally Posted by Bender View Post
    Pēdējā public beta nogrāva skaļumu sarunas laikā - sarunas biedru var teikt, ka nedzird. Neatkarīgi vai mob.zvans vai jebkādā citā aplikācijā.
    Te nu bija - vajag tikai 3 dienas izvilkt, kamēr jauns telefons atnāk, bet pat tad ābols pievīla
    Ābols pievīla vai beta pievīla? Es te redzu diezgan lielu atšķirību

Quote Originally Posted by Nils View Post
    Tās kameras irl ir frickin milzīgas Ar vāciņu gan to nejūt.
    Pie pilla pierod momentā.
    jau dabūji? pill+dynamic islands vispār ir boombastic risinājums, ko es kopš 2018. gada 12. septembra gaidīju, bet man šķiet visvairāk piedur tieši kameru upgrade, it sevišķi attiecībā uz front cam - čutne uz pixeļotu pusi velk, t.i. attēlos tagad +kontrastam, shārpnesam, un -iPhone defaultajai/nekontrolējamai skaistināšanai, hotj arī minimālai un less yellow-mellow.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs

Jap

Galvenais, ka islands tur tik dabiski sēž, uzreiz viss ir skaidrs, un ir sajūta, it kā vienmēr tā būtu bijis.

Kameru vēl neesmu pienācīgi izspaidījis, bet nu ceļoja apkārt tās bildes, ko ar raw var no viņas izspiest, diezgan sick.
    Offt.: paķēru arī Fold 4 (jo lmt viņus pakaļ sviež atvērtajā līgumā) un diezgan sašokējos, cik štruntīga ir tā kamera. Kaut kāda 10 gadu pagātne.

Upd. Pie Always on gan vēl nevaru pierast, prasās izslēgt
    Last edited by Nils; 5 Days Ago at 22:32.

Pilnīgs lols ir šī brīža industrijas trends ****t tjipa nu bled tā taču na*** softwariska ***nja - kur tu bledj mudjila biji pēdējos 4 gadus... Vot tā tev ir atšķirība starp triljonDolāru kompāniju un sūdīgu pirdienu.

Tas Islands jau startā ir tik kruta implementēts, ka manis pēc tas never ever būtu tās jāaizstāj ar kaut kādām bellow screen kamerām. Ir zaibis

Quote Originally Posted by Nils View Post

Upd. Pie Always on gan vēl nevaru pierast, prasās izslēgt
    Es startā pat neierubijos, ka AOD ir ON by default. Man tikai vizuāli patika, ka tā strīpa uz lockscreen ir melna Izrādās tas dēļ AOD, kas pie uz Globe walllpaper nepaliek melnbalts, tamdēļ man uzreiz nepieleca.. AOD, manuprāt, useless bateriju rijoša fīča, jo tā jau pietiek tā screen time un notifications tāpat modina ekranu..ez pass
    Last edited by -JJ-; 4 Days Ago at 09:34.
    Pussy Power

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Ābols pievīla vai beta pievīla? Es te redzu diezgan lielu atšķirību
    Arī stable versija neko neatdzīvināja.
    Sākumā servisa pieņēmējs dikti uzstāja, ka vaina ir "aiztirstajā" sietiņā, lai gan tā ierīce kabatas ir redzējusi labi, ja 48h kopsummā, pārējā laikā stāv atvilktnē un tupa čeko mailboxus no Apple ierīces, jo tie ir dikti cimperlīgi uz SSL lietām.
    Bet rezultātā ir garantija - gaida detaļas no Apple, autorizētajā servisā pat tādus niekus uz vietas netur. Lab', iespējams ka vaina ir daudz dziļāka par skaļruni vien

Quote Originally Posted by Bender View Post
    Arī stable versija neko neatdzīvināja.
    Sākumā servisa pieņēmējs dikti uzstāja, ka vaina ir "aiztirstajā" sietiņā, lai gan tā ierīce kabatas ir redzējusi labi, ja 48h kopsummā, pārējā laikā stāv atvilktnē un tupa čeko mailboxus no Apple ierīces, jo tie ir dikti cimperlīgi uz SSL lietām.
    Bet rezultātā ir garantija - gaida detaļas no Apple, autorizētajā servisā pat tādus niekus uz vietas netur. Lab', iespējams ka vaina ir daudz dziļāka par skaļruni vien
    Drīzāk nevis gaida detaļu, bet tavs devaiss ir nosūtīts uz tuvāko legit_Apple authorized servisu kāds LV nemaz nav. Ir atsevišķi remontdarbi, kurus LV nevienam nav authority darīt tā teikt, t.i. pēc Apple standartiem, lai turpinātos viņu dotā garantija, bet tas iespējams ir vēl atkarīgs par garantijas termiņu un mēnesi, kurā kasjaks jānovērš. Man arī vienai Apple mini trubai tās lietošanas pirmajā gadā vienā brīdi skaļrunis sāka gļučīt/čarkstēt un tur viss tas gemars aizņēma nedēļas un tam konkrētajam mini tika mainīts viss ekrāns kopā ar to skaļruni, lai gan bija vēl šanse vienkārši nullīti (jaunu trubu) dabūt.
    Pussy Power

Man ar Nexus 5 bija līdzīgi. Rezultātā man atvilktnē ir divi pilnīgi jauni Nexus 5 vecajā korpusā, viss pārējais, izņemot bačoreni, ir mainīts.

Ja es nekļūdos, tad toreiz pēc local check up (skaļruņiem ir kaut kāds apple sound tests uz distortionsNshit, ko vismaz @capital šie izlaiž pirms devaisu sūtīt prom) to mini sūtīja uz Īrijas Apple servisa centru, kur tad attiecīgi bija open opcija -atnāks atpakļ jauna mini truba vai truba ar mainītu ekrānu, t.sk. skaļruni.

Man pēc šī palika interesanti, bet tā arī nenočekoju vai pie mums, da hotj ar to sūtīšano uz tuvāko Apple servisu, ir iespējama proper baterijas maiņa uz oriģinālo Apple baču, lai nebūtu genuine battery gļuka un battery health nebūtu pieejams vispār un/vai tas būtu stuck @iepriekšējā bačas %%, ja nu atrodas kāds meistars_finerocis, kas pārlodē BMS boardu no oriģinālās uz jauno.
    Pussy Power

Pussy Power

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Izskatās ka ja grib izbaudīt šo nāksies sakasīt priekš 256GB versijas.

P.s. Uz iphone 13 mini, pārstājis LMT volte strādāt. Kā zvanu, tā truba pārslēdzas 3G
    Telefons restartēts, kā arī Volte settingi ieslēgti/izslēgti. Kā citiem viss dabojas?

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    Izskatās ka ja grib izbaudīt šo nāksies sakasīt priekš 256GB versijas.

P.s. Uz iphone 13 mini, pārstājis LMT volte strādāt. Kā zvanu, tā truba pārslēdzas 3G
    Telefons restartēts, kā arī Volte settingi ieslēgti/izslēgti. Kā citiem viss dabojas?
    Man šitā bija uz viena ne mini 13tā. Es zvanīju LMT un viņi kko savā galā saistībā ar 5G on/off svicha izdarīja, restartēju trubu un Voilaaa - aizgāja. Bet uz tās trubas startā volte pa lmt negāja vispār tā kā hz cik līdzīgi gadījumi..
    Pussy Power

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Man pēc šī palika interesanti, bet tā arī nenočekoju vai pie mums, da hotj ar to sūtīšano uz tuvāko Apple servisu, ir iespējama proper baterijas maiņa uz oriģinālo Apple baču, lai nebūtu genuine battery gļuka un battery health nebūtu pieejams vispār un/vai tas būtu stuck @iepriekšējā bačas %%, ja nu atrodas kāds meistars_finerocis, kas pārlodē BMS boardu no oriģinālās uz jauno.
    Edit:
    Noskaidroju. Capital, ideal un tsc maina uz genuine bačām ar jauniem BMS, attiecīgi 100% battery health. 12tajam, kuru man te vajag refreshot, tas prieks maksā 70 Latvijas Euro.
    Pussy Power

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)