Page 148 of 148 FirstFirst ... 4898138144145146147148
Results 2,941 to 2,955 of 2955

Thread: iPhone

Quote Originally Posted by Bender View Post
    Iemāciet, kā panākt, lai klaviatūras izkārtojums iPhone nemainās atkarībā no aplikācijas, lai es varu ērti nelienot apakšizvēlnēs rakstīt, saglabājot punktuāciju un diaktriskās zīmes. Bišk tracina, ka pēc noklusējuma katrā appā savs izkārtojum un lai tiktu pie komata ir jāspiež vēl podziņa, bet ja savajagās #, tad vēl dziļāk jārokās. Reizēm izlec pareizā klaviatūra, reizēm sākas paslēpes. Likumsakarību neesmu vēl sapratis.
    Google keyboard tikai?

Par komatu - nospied un pieturi pogu 123, slidini uz komatu un viss.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Quote Originally Posted by Sunroot View Post
    Par komatu - nospied un pieturi pogu 123, slidini uz komatu un viss.
    O! Palides!

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Click image for larger version. 

Name:	DED3A04C-63C8-4D03-974D-36F3D79C5E4D.png 
Views:	98 
Size:	489.3 KB 
ID:	43880
    Quote Originally Posted by Bender View Post
    O! Palides!
    Iesaku Gboard lietot
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs Kitai's Avatar

Kā ir, un vai vispār ir, iespējams no Mac syncot mūziku uz iPhone neveidojot playlisti?

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Click image for larger version. 

Name:	DED3A04C-63C8-4D03-974D-36F3D79C5E4D.png 
Views:	98 
Size:	489.3 KB 
ID:	43880

Iesaku Gboard lietot
    Es personīgi kategoriski neinstalētu gboard uz iPhone. Sanāk savādāk piemaksāt par privacy un tad to instanti izmest miskastē
    Paldies par komata triku, nezināju un tas ļoti noder.
    Vēl keyboard settingos uzliku LV valodu, kā pirmo, lai nav kilometru jābrauc pēc mīkstinājuma zīmes.

Upgreidojos uz iPhone 13 mini un esmu starā pagaidām. Beidzot arī pamainījies IOS, 3 gadus uz andrīša sēžot vismaz var beidzot kādu atšķirību just
    Last edited by WickedSick; 11-25-21 at 16:52.

Quote Originally Posted by WickedSick View Post
    Es personīgi kategoriski neinstalētu gboard uz iPhone. Sanāk savādāk piemaksāt par privacy un tad to instanti izmest miskastē Paldies par komata triku, nezināju un tas ļoti noder. Vēl keyboard settingos uzliku LV valodu, kā pirmo, lai nav kilometru jābrauc pēc mīkstinājuma zīmes.
    Neesi naivs, jo privacy jau tev navA tiklīdz tu trubu ieslēdz

Galvenie iemesli Gboard lietošanai ir:
    1. predictive text / “špikeris ar vārdu joslu”, kas uz iOS klavieres izpaliek tiklīdz izvēlies latviešu valodu;
    2. haptic feedback on key press, kas iOS bija uz stock klavieres, bet tika izravēts laukā.

+ tas, ka vizuāli Gboards ir čotka nostrādāts / izskatās 1:1 kā ios klaviere.

Upgreidojos uz iPhone 13 mini un esmu starā pagaidām. Beidzot arī pamainījies IOS, 3 gadus uz andrīša sēžot vismaz var beidzot kādu atšķirību just
    Mda! Episks devaiss tiem, kam der ne-lāpstas izmērs. +lēciens no 12 uz 13 ar to šķietami nelielo bačas ugpreidu un spožāko ekrānu arī ir top / tieši tas, ko vajadzēja.
    Pussy Power

Man bija norm Andrīša lāpsta ar Snapdragon 865. Softs un performance bija ok, Bet tas izmērs pa visiem 3 gadiem neiepatikās, par lielu.

EDIT:
    Es neesmu naivs par privacy, labi saprotu, ka mans info glabājas Apple serveros
    Vienīgais veids, kā sargāt savu privacy ir sēdēt ar kvēlspuldzes lampām istabā, jo tagad jau ķīnā ražotās rgb, wifi controlled, lampas ganjau datus sūta uz ķīnu.

Tie divi plusi izskatās nice, bet, manuprāt, arī mīnusu var pieminēt:
    katrs tavs ierakstītais vārds tiek saglabāts google serveros. Google treidojas ar datiem ar facebook.
    Last edited by WickedSick; 11-26-21 at 16:48.

Man bija norm Andrīša lāpsta ar Snapdragon 865. Softs un performance bija ok, Bet tas izmērs pa visiem 3 gadiem neiepatikās, par lielu.
    Tiklīdz noklikšķ tas, ka pie tāda laba ppi kāds ir 12m/13m viss ir normāli lietojams + vēl pie labas eye candy detalizācijas, tad naher nevienu ķieģeli negribu vairāk redzēt / kabatā staipīt.

iOSā man visvairāk piedur tas, ka visi appi izskatās kā stock. Googlam nav tik strikti material design guidelines un attiecīgi tas ķīselis uz Andrīša sānāk tāds pie****tāks, jo deviem ir lielāka vaļa vai nav tik striktas prasības pieturēties pie kaut kādas vienotas kārtības / stila. Šī iemesla dēļ (strict material design guidelines) var arī ļoti labi saprast parastos fanboijus un to nebeidzamo mīlestību pret ābolu.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
    Kā viņi pamanījās sa****, manuprāt, vienu no top top Andrīša fīčām (kompaktais notification panelis ar 8-10pogām) ir vispār beyond me. Tagad tās LIELĀS pogas apēd 80% ekrāna MIUI vismaz ir opcija old styyle ieslēgt. Uz pixeļa gan tagad viss izskatās, ka uz tāda CAR MODE vai Sammy One UI
    Pussy Power

katrs tavs ierakstītais vārds tiek saglabāts google serveros. Google treidojas ar datiem ar facebook.
    Ir kāds interesants topiks/raksts par šādu tēmu?
    Kaut kā nešķiet, ka dalītos ar uzrakstīto/ierakstīto klaviatūrā, bet neesmu naivs.

JJ - es vispār afigeļi ko viņi ar A12 ir izdarījuši. Pirmo reizi 3 gadu laikā rūtošu telefonu lai varētu kaut ko piečinīt.

Quote Originally Posted by Luckyone View Post
    JJ - es vispār afigeļi ko viņi ar A12 ir izdarījuši. Pirmo reizi 3 gadu laikā rūtošu telefonu lai varētu kaut ko piečinīt.
    Mdaa, bet ir ****nāti, kas par to iefano:
    Android 12 Review: My favorite iteration of Android yet

I think that Android 12's notifications and quick settings look a whole lot nicer

bled kas tieši tagad ir palicis whole lot nicer Nevis whole lot nicer, bet maksimāli sa****-sa****ta laba štelle, cenšoties nevajadzīgi kopēt apple control center. Uz fona tagad iOS control center izskatās kompakts un glīts, jo tur atbildīgajiem pietiek prāta uz tādām lielām "pogām" nelikt nosaukumus, bet gan izmantot tās atpazīšanai attiecīgā settinga simbolu

Manuprāt "vecais" Android style (8-10 kompaktas pogas + vieta n-tiem notificaitons) bija klasi pārāks par iOS dalīto risinājumu (notifications ar swipe no kreisās/control panels ar swipe no labās), bet tagad sanāk iOS variants ir pat labāks, jo tur tad tev ir opcija apiet POGAS. Būtu labāk pielikuši klāt pie esošā varianta (uzlabojuši quick reply opcijas, pielikuši klāt tur kkādu animāciju, da hvz kaut vai atstāšana as is būtu ok), kas jau bija zaibis, nevis tagad to sa****ši līdz maksimāli neērtai un nepārskatāmai lietošanai. Man pat sievai, kurai ir pajāt uz visu šo tēmu, pēc 5tā pixeļa updeitošanas bija ko teikt -> "Jāni, KasPar ***ņu?!" i shit u not
    Last edited by -JJ-; 11-29-21 at 12:11.
    Pussy Power

Kāds var rekomendēt kādu labu iphone remonta kantori? Manējam iphone 11 izskatās, ka ir sabeidzies augšējais skaļrunis, līdz ar to meklēju, kas to varētu salabot. Vēlams pārdaugavas pusē/centrs.
    "Violence, Speed, Momentum" - Dr Disrespect
    Intel i7 12700KF |Corsair iCUE H150i ELITE CAPELLIX | MSI Z690 EDGE | 32GB Corsair Vengeance RGB Pro SL | Samsung 980 Pro 1TB M.2 |nVidia 3080 FE

Varu ieteikt šo verķi (ESR HaloLock Wireless Car Charger MagSafe-Compatible 7.5W Fast Charge)->

https://www.amazon.de/-/en/gp/produc...?ie=UTF8&psc=1

Kruta nostrādāts produkts un galvenais truba (13pro) uz tā ļoti ok turās arī bez magsafe keisa. Cik kruta stāvēs (*****s, protams) atkarīgs no mašīnas vent-redelēm un izvietojuma, bet tādam pavisam tight slēgumam vēl ideāli ir sakombinēt ar nedaudz īsāku stiprinājumu nekā stock nāk, kā piemēram no apps2car magnet-vent holder .
    Last edited by -JJ-; 3 Weeks Ago at 12:45.
    Pussy Power

Varu ieteikt šo verķi (ESR HaloLock Wireless Car Charger MagSafe-Compatible 7.5W Fast Charge)->

https://www.amazon.de/-/en/gp/produc...?ie=UTF8&psc=1

Kruta nostrādāts produkts un galvenais truba (13pro) uz tā ļoti ok turās arī bez magsafe keisa. Cik kruta stāvēs (*****s, protams) atkarīgs no mašīnas vent-redelēm un izvietojuma, bet tādam pavisam tight slēgumam vēl ideāli ir sakombinēt ar nedaudz īsāku stiprinājumu nekā stock nāk, kā piemēram no apps2car magnet-vent holder .
    Tiko paņēmu sev Spigen magsafe mašīnas turētāju tepat LV pa 23Eur - iesaku, protams jāpiepērk klāt vēl pats Magsafe lādētājs.

https://www.spigen.com/products/magfit-car-mount

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    Tiko paņēmu sev Spigen magsafe mašīnas turētāju tepat LV pa 23Eur - iesaku, protams jāpiepērk klāt vēl pats Magsafe lādētājs.

https://www.spigen.com/products/magfit-car-mount
    Šis arī neslīkts variants, vienīgi man interesēja tieši tāds, kur ir labs magnēts un bezvadu lādēšana tikai kā ekstra, jo truba pa vadu tāpat pieslēgta pie špannunga, jo carplay ir tikai pa vadu pieejams.
    Pussy Power

Šis arī neslīkts variants, vienīgi man interesēja tieši tāds, kur ir labs magnēts un bezvadu lādēšana tikai kā ekstra, jo truba pa vadu tāpat pieslēgta pie špannunga, jo carplay ir tikai pa vadu pieejams.
    Ir šitāds pasākums uz tirgošanu:

https://eu.ipitaka.com/collections/m...s-charging-kit - 40eur

Vajag gan ipitaka keisiņu lai turētos, bez nav īsti magnēti pretī.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)