Page 27 of 27 FirstFirst ... 172324252627
Results 521 to 531 of 531

Thread: Viss par un ap auto audio!

Man bija A-SURE (pieļauju, ka dižas atšķirības nav) , diemžēl pēc 2 gadi displejs izbeidzās un tagad arī pārējais. Domāju, ka diža atšķirība nav starp šiem abiem ķīniešiem. Kamēr gāja - tiešām patika.

Tagad domāju kā AUX dabūt vai vnk jāpērk manam opelim pāreja un kaut kas jānopērk, jo otreiz tādu naudu tērēt negribas magnetolai, kamēr apsveru variantus ar FM transmiteri dzīvojos, neklausāmi, bet labāk nekā radio

Piešķiļoties ieslēdzas uzreiz mūzika ar poweramp aplikāciju, turpina skanēt no kurienes bija palicis uzlikts, bija labi laiki. Pa virsu waze, kur aci uzmest, čotka bija.

Auto audio specus atrast ar uguni nevar, vai arī nemāku, tad te kuļos kā sūds pa ezeru, kamēr sapratīšu kā lētāk kaut ko dabūt uz sava opeļa ;/

Quote Originally Posted by Flyby View Post
    Man bija A-SURE (pieļauju, ka dižas atšķirības nav) , diemžēl pēc 2 gadi displejs izbeidzās un tagad arī pārējais. Domāju, ka diža atšķirība nav starp šiem abiem ķīniešiem. Kamēr gāja - tiešām patika.

Tagad domāju kā AUX dabūt vai vnk jāpērk manam opelim pāreja un kaut kas jānopērk, jo otreiz tādu naudu tērēt negribas magnetolai, kamēr apsveru variantus ar FM transmiteri dzīvojos, neklausāmi, bet labāk nekā radio

Piešķiļoties ieslēdzas uzreiz mūzika ar poweramp aplikāciju, turpina skanēt no kurienes bija palicis uzlikts, bija labi laiki. Pa virsu waze, kur aci uzmest, čotka bija.

Auto audio specus atrast ar uguni nevar, vai arī nemāku, tad te kuļos kā sūds pa ezeru, kamēr sapratīšu kā lētāk kaut ko dabūt uz sava opeļa ;/
    Gaujas 9c liku nissan pa lēto. Aux ir speci, bet var būt dezgan dārgi tas viss. Man par magnetolas uzlikšanu volvo (ar bluetooth) paprasīja 35 eur.

Plānā ir pirmdien uz 12VOLT shop aizbraukt pakonsultēties, ko tur teiks. It kā man AUX pini ir orģinālajam maģim, bet internetā saka daļa, ka nevar AUX, daļa saka, ka var pašreizējam maģim.

Ja galīgi dārgi sanāks padarīšana, domāju: nopirkšu opel iso pāreju un jebkādu magnetolu ielikšu auto un aizmirsīšu'par stūres kontrolēm, bet vismaz, lai ir mūzika.

Gaujas 9C čaļi tas ir Repaircenter?

Pieredzējis lietpratējs Net_party's Avatar

Vēl viena vieta, kur aizbraukt pakonsultēties par audio. http://incar.lv/index.php?op=contacts

Pieredzējis lietpratējs

Gribēju pakonsultēties vai kāds ir kas lieto yatour produktus, man interesēja modelis Yatour YTM06. Gribētos audi a6 c6 pieslēgt caur cd changer + nezaudēt auto funkcijas. Iepriekš biju redzējis LV Yatour produktus, bet uz vietas neko nepārdod un nopirkt netā un saprast, ka neiet arī negribās.

Quote Originally Posted by brachkapc View Post
    Gribēju pakonsultēties vai kāds ir kas lieto yatour produktus, man interesēja modelis Yatour YTM06. Gribētos audi a6 c6 pieslēgt caur cd changer + nezaudēt auto funkcijas. Iepriekš biju redzējis LV Yatour produktus, bet uz vietas neko nepārdod un nopirkt netā un saprast, ka neiet arī negribās.
    iepriekšējā auto bija yatour kastīte - darbojās labi, audio kvalitāte bija liekas ka tāda pati kā no cd
    natīvais bluetooth addons gan bija mēsls
    kādu laiku tika izmantots anker bluetooth verķis, lai gan bija ērtāk, bet kvalitāte bija manāmi sūdīgāka kā aux
    tas gan bija gadus 3-4 atpakaļ

es savam E53 x5 briestu uz kko bet pagaidām aprobežojos uz xiaomi BT fm modulatoru ka lētakā opcija lai viss butu stock
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

Nezinu kā ir A6 C6 un kā Bmw, bet kad bija lietošanā Phaetons, kvalitāte visām uzpariktēm ko ņēmu nepatika, dārgo galu pirkt negribēju, pie cd changera labā un kreisā kanāla pievienoju aux kabeli, atvilku līdz ērtai vietai un viss. Nosacījums bija, ka cd changerī jāstāv iekšā diskam, palaid to un atskaņo mūziku no telefona un viss skaisti skanēja.
    CPU I7 12700K @5.1ghz MB Gigabyte Aorus Elite AX Z690 RAM 32GB Kingston Fury Beast Black 6000MHz GPU XFX Merc 319 6900xt

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Man yatour ir volvo. Atrod kā cd changeri. Kvalitāte laba. Mapes tikai 9 un katra pa 99 dziesmām var būt. Dziesmu nosaukumus nerāda, reizēm uzkārās pie kādas nestandarta dziesmas vai bieži spaidot. Bet kopumā esmu apmierināts un neviens modulators nestāv blakus.
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Pieredzējis lietpratējs melts's Avatar

Uzsūtīju yatour priekš honda civic, lietoju jau divi gadi un vienīgā sūdzība ir tāda, ka USB flashdrive vēl neesmu atradis tādu, ko supportētu.
    AUX funkcija un SD karte strādā nevainojami.
    *Sanity not included

Man iepriekšējā mašīnā - acordā bija yatour, lietoju tikai ar bluetooth, pogas uz stūres darbojās, varēja regulēt skaļumu un arī spotify next dziesmu uzlikt.
    Gļuks bija tāds, ka apm katru 3. reizi nepieslēdzās pats automātiski (tip pieslēdzās, bet nedarbojās), vajadzēja nospiest disconnect un connect.
    Nopirku uz vietas LV, kaut kur uz Braslas ielas, bet tas bija sen, gadi 6-8 atpakaļ.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)